تاریخ درج خبر : 1393/06/19
کد خبر : ۳۷۷۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در یاسوج برگزار می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه پدافند غیرعامل در یاسوج خبر داد.
محمود مومن نسب در جمع خبرنگاران گفت: این کارگاه در راستای بسط، ترویج و اطلاع رسانی مبانی و اصول پدافند غیرعامل در بخش های تخصصی برگزار می شود.momen

وی افزود: این دوره آموزشی در حوزه های شهرسازی و مدیریت منابع آب با حضور مدیران، معاونین و کارشناسان مسئول پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی استان برگزار خواهد شد.

مومن نسب اظهار داشت: این کارگاه از صبح روز سه شنبه 25 شهریور ماه سال جاری تا پایان همان روز در ساختمان شماره 2 استانداری تشکیل خواهد شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: کارگاه آموزشی یک روزه پدافند غیرعامل با همکاری دفتر آموزش و پ‍ژوهش استانداری و صدا و سیمای مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: از ابتدای سال 93 تاکنون سه دوره آموزشی شامل پدافند زیستی، مهندس نظارت، آب و انرژی با رویکرد پدافند غیرعامل و با همکاری فرمانداری گچساران، سازمان نظام مهندسی ساختمان، شرکت آب وفاضلاب شهری و صدا و سیمای استان با کیفیت مطلوب برگزار شده است.

مومن نسب یادآور شد: به شرکت کنندگان دراین دوره ها گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    اول اون پل نیمه کاره خروجی شهر رو درست بکنید بعد از این کارگاه ها بگذارید.
    چطور رومون می شه از پدافتند عامل ” اونهم آموزش پدافند غیر عامل” در استانی حرف بزنم که مرکز استانش تنها یک خروجی به سمت جنوب کشور داره…
    درس دادن و آموزش با حرف زدن محقق نمی شه. بلکه با انجام درست مفاهیم در واقعیت های زندگی مردم بدست میاد.
    پدافند غیر عامل را باید آنوقتی درباره اش حرف می زدید که مردم به هم اعتماد داشتند و می شد از همسایگی ها و سرمایه های اجتماعی به سود امنیت شهرها استفاده کرد.

پربازديد