تاریخ درج خبر : 1393/06/19
کد خبر : ۳۷۷۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت از لاریجانی برای شرکت در کنگره ملی بی بی حکیمه(س)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از رییس مجلس برای شرکت در کنگره ملی حضرت بی‌بی حکیمه(س) در مهر ماه دعوت بعمل می آید.

فتاح محمدی ظهر امروز در جلسه کنگره ملی بی‌بی حکیمه(س) افزود: این کنگره ملی در روز‌های شانزدهم و هفتم مهر ماه سال جاری در گچساران برگزار ‌می‌شود که استاندار به عنوان دبیر ستاد کنگره بی‌بی حکیمه(س) از روسای مجلس شورای اسلامی، صدا و سیما و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در این کنگره ملی دعوت خواهد کرد.

وی اظهارکرد: حضور شخصیت‌های سیاسی و اجرایی در این کنگره ملی در شناخت استان کهگیلویه و بویراحمد و معرفی امامزاده بی بی حکیمه(س) موثر خواهد بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دعوت از ائمه جمعه و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری استانهای همجوار خوزستان، بوشهر، اصفهان و فارس توسط حضرت آیت‌الله ملک حسینی صورت می‌گیرد.

محمدی تصریح کرد: مراسم افتتاحی این کنگره با حضور علما در روز شانزدهم در دانشگاه گچساران برگزار شود و برنامه اختتامیه در روز هفدهم با حضور میهمانان ویژه در حرم بی بی حکیمه (س) برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه صدا و سیمای استان، رسانه‌ها در اطلاع رسانی و پوشش این برنامه فرهنگی و مذهبی تلاش کنند، بیان کرد: دستگاهها، سازمانها و ادارات کهگیلویه و بویراحمد ما را در برگزاری هر چه بهتر این کنگره کمک کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با بررسی‌های صورت گرفته 20 درصد کار‌ها و اقدامات برای برگزاری این کنگره انجام شده و در خصوص سایر اقدامات هفته آینده جلسه‌ای در شهر گچساران با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد