تاریخ درج خبر : 1391/07/08
کد خبر : ۳۷۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

گچسارانی‌ها یکدیگر را به طور ناشایست تخریب می‌کنند

سایت استان: نماینده مردم گچساران در مجلس در واکنش به شایعاتی مبنی بر انتصاب یک فرد غیر بومی به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گچساران گفت: متاسفانه گچسارانی‌ها یکدیگر را به طور ناشایست تخریب می‌کنند.
  غلامرضا تاجگردون ظهر امروز در حاشیه جلسه بررسی موانع فرودگاه این شهرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار کرد: استفاده از نیروهای متعهد و پرتوان بومی در مدیریت‌های مختلف از خواسته‌های مورد تأکید من بوده است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بارها در نامه و مکاتبات خود با مسئولان کشوری و استانی بر استفاده از تجربیات، توان کاری و تخصص افراد بومی گچساران به ویژه در مدیریت‌های ادارات، نهادها و سازمان‌ها تأکید کرده‌ام.

تاجگردون در زمینه استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه پیام نور گچساران و به کارگیری هیئت علمی غیر بومی با وجود در این دانشگاه بیان داشت: مراتب اعتراض شدید خود را در این زمینه اعلام داشته‌ام.

وی در واکنش به شایعاتی مبنی بر انتصاب یک فرد غیر بومی به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گچساران نیز ابراز داشت: گچسارانی‌ها همدیگر را خیلی بد تخریب می‌کنند.

تاجگردون یادآور شد: تخریب یک آسیب جدی و قابل تأمل در گچساران بوده که ضرر آن متوجه فرزندان تحصیل کرده این شهرستان می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: دود تخریب در این شهرستان به چشم مردم می‌رود و دلیلش هم خود گچسارانی‌ها هستند که نمونه بارز آن در دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور دیده شد و در مورد بقیه نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

تاجگردون عنوان داشت: برای ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گچساران بارها نامه نوشتم که از نیروهای بومی همین شهرستان استفاده کنید.

* به دولت گیر نمی‌دهم

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما برای برکناری سید یعقوب زراعت کیش رئیس فعلی دانشگاه آزاد گچساران که از نیروهای بومی همین شهرستان است تلاش کردید، تصریح کرد: هیچ‌گاه در مورد رفتن رئیس فعلی دانشگاه صحبت و اقدامی نکرده‌ام.

تاجگردون در پاسخ به این سؤال که ممکن است این نوع انتصاب مدیریت در دانشگاه آزاد گچساران و عدم انتخاب مدیران پیشنهادی شما به خاطر این باشد که شما مخالف دولت هستید، بیان داشت: در مجلس شورای اسلامی اگر 10 نفر باشند که موافق دولت باشند یکی از این 10 نفر من هستم.

وی با بیان اینکه از 290 نماینده مجلس 280 نماینده مخالف دولت هستند، ادامه داد: من از نمایندگان موافق دولت «از نظر سیاسی را نمی‌گویم» از نظر عملیات‌های اجرایی و کار این دولت هستم نماینده‌ای نیستم که به دولت گیر بدهم.

تاجگردون خاطرنشان کرد: من در مکاتبات خود اعلام کردم که شنیده ام قصد عوض کردن رئیس دانشگاه آزاد گچساران را دارید و اگر می‌خواهید ایشان را عوض کنید از یک فرد بومی متخصص استفاده کنید.

منبع:فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بی نام گفت:

    اقای تاجگردون مرد عمل باشید…

    دانشگاه ازاد گچساران رو به انزال است

    رانت خواری ها و حساب بانکی ………. را بررسی کنید

    ایشون به اسم شما با دیگران وارد مذاکره میشن

پربازديد