تاریخ درج خبر : 1393/06/22
کد خبر : ۳۷۸۰۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد کمالوندی از بی‌توجهی به فرهنگ و هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از وضعیت توزیع اعتبارات در استان گفت: متاسفانه بحث فرهنگ در کهگیلویه و بویراحمد در اولویت نیست.

امین کمالوندی در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: پروژه‌های فرهنگی در استان با پیشرفت 97درصدی وجود دارد که انتظار می‌رفت برای افتتاح این پروژه‌ها آنها در اولویت تخصیص اعتبار باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: متاسفانه به این پروژه‌های فرهنگی در سی‌سخت و گچساران هیچ‌گونه اعتباری اختصاص داده نشده است.

وی عنوان کرد: آن طور که به جاده در دورترین نقطه استان اعتبارات اختصاص داده می‌شود انتظار می‌رود به بخش فرهنگ و پروژه‌های فرهنگی توجه شود.

این مسئول گفت: مسئولان و به خصوص فرمانداران به پروژه‌های فرهنگی توجه نمی‌کنند و در تخصیص اعتبار برای این پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی بالا کاری را انجام نمی‌دهند.

کمالوندی خاطرنشان کرد: متاسفانه فرهنگ در کهگیلویه و بویراحمد در اولویت نیست که انتظار می‌رود مسئولان ارشد استان در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ مزین شده در اختصاص اعتبارات نگاه ویژه‌ای به بخش فرهنگ داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد