تاریخ درج خبر : 1393/06/25
کد خبر : ۳۷۸۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

توانمندی‌های علمی استان در کنگره بین المللی خون ارائه می‌شود

دبیر علمی کنگره بین المللی خون گفت: توانمندی‌های علمی کهگیلویه و بویراحمد در کنگره بین المللی خون ارائه می‌شود.

بهروز یزدانپناه در نخستین نشست کنگره بین المللی خون،بیماری‌ها و کاربردهای بالینی آن، اظهار کرد: این کنگره با محوریت دانشگاه علوم پزشکی و همکاری سایر نهاد ها و ادارات استان ازتاریخ 21 تا 24 اردیبهشت ماه 94به مدت 4 روز در شهر یاسوج برگزار می‌شود.6zyafa
دبیر علمی کنگره بین المللی خون با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای قابلیت های گردشگری و اقتصادی است،گفت: این همایش فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های استان به دیگر هموطنان است.
وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد پتانسیل بسیار قوی در زمینه علمی دارد و با برگزاری این همایش سبب بالا رفتن رشد علمی استان و معرفی آثار پژوهشگران به سایر اندیشمندان می‌شود.
یزدانپناه با بیان اینکه برگزاری همایش‌ها در سطح استان و بین الملل یکی از مهم ترین فعالیت های جامعه دانشگاهی است، افزود: این کنگره یک همایش ملی است که با حضور اندیشمندان و صاحب نظران بزرگ دنیا برگزار می‌شود و امیدواریم دست آوردهای علمی جوانان استان را به سمع و نظر این اندیشمندان برسانیم.
وی تصریح کرد: سایت های اینترنتی در این کنگره به دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می پذیرد و سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد رئیس افتخاری ،دکتر رضا چمن رئیس کنگره بین المللی خون، بهروز یزدانپناه دبیر علمی کنگره و دکتر محسن سالاری دبیر اجرایی این همایش را تشکیل می‌دهند.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دانشجو گفت:

    بنازم مدیر کل علوم پزشکی استان را که استان ما را جهانی کرد.

  • رهوار گفت:

    دکتر بهروز یزدانپناه نماد یک تحصیلکرده اصیل استان کهگیلویه و بویراحمد، اندیشمند ملی و بین المللی باز در اقدامی بزرگتر هدایت علمی کنگره ای عظیم را به عهده گرفته و با درایت و شجاعت خاص خودش نام استان ما و کشور ما را در جهان پاس میدارد. به کمکشان بشتابیم و قدر بدانیم آنان که در این استان و کشور می مانند و بی ریا خدمت میکنند و بذر علم می پاشند و پاس میدارند این نهال را به امید به بار نشستن این درختان و به امید آنکه میوه های شیرین تر این درختان نصیب دلاوران این استان بیش از پیش شود. آزمایشگاه دکتر یردانپناه هم در عرصه علم و کیفیت بی نظیر است. همه با هم بسوی برگزاری شکوهمند کنگره بین المللی در استان در بهار 1394 درود بر دانشگاه علوم پزشکی.

پربازديد