تاریخ درج خبر : 1393/06/25
کد خبر : ۳۷۸۱۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ایمن سازی موتورسواران در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد موتورسواران روستاهای اطراف جاده های اصلی ایمن سازی شدند.

IMG_8260
دراین مراسم فرماندار شهرستان گچساران و علی خوان پایه مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها و جمعی از همکارانمان در این اداره کل حضور داشتند.
فرماندار شهرستان گچساران گفت: بحث ایمن سازی موتورسواران بسیار بااهمیت است و از مجریان این طرح تقدیر و تشکر کرد.
وی گفت : اداره کل حمل و نقل و پایانه ها متولی این طرح در سطح استان است و ابراز امیدواری کرد که این اقدامات تاثیر مثبتی در کاهش تلفات موتورسواران داشته باشد.
علی خوان پایه گفت: این طرح در تمام روستاهای حاشیه جاده های اصلی و روستاهایی که نزدیک شهرها هستند و بخشی از حمل و نقل آنها توسط موتورسیکلت انجام می شود با همکاری دهیاران این مناطق اجرا خواهد شد.
وی گفت: هدف ما توزیع 2000کلا ایمنی و تعدادی جعبه کمکهای اولیه و شبرنگ و پوستر آموزشی در سطح روستاهای مذکور است.

IMG_8256
مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها گفت: تا کنون 19 روستای دارای اولویت به لحاظ خطرپذیر بودن در تصادفات موتورسواران که در حاشیه راهها و نزدیک به حومه شهرها واقع شده اند که شهرستانهای چرام،گچساران،باشت و کهگیلویه انجام شده است.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها گفت: موتورسواران به جهت اینکه حفاظی ندارند و بیشتر استفاده کنندگان از آن قشر جوان و نوجوان هستند آسیب پذیرترهستند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اجرای این طرح در تمام مناطق روستایی استان آمار تصادفات موتورسواران را به حداقل برسانیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد