تاریخ درج خبر : 1393/06/27
کد خبر : ۳۷۸۲۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه رئیس جهادکشاورزی چرام برگزار شد

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی شهرستانی مراسم تکریم و معارفه رئیس جهادکشاورزی چرام برگزار شد.img_1896_0

«عیدی هشدارنسل» ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان چرام ضمن ابراز تشکر از مجموعه سازمان جهادکشاورزی و حسن اعتماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد به وی و حضور شرکت کنندگان در مراسم، اظهار امیدواری کرد که بتواند در رسیدن به اهداف سازمانی و با تلاش در جهت ترویج کشاورزی با حمایت و پشتیبانی کارکنان در جهت ترقی و پیشرفت جامعه کشاورزی شهرستان گام بردارد.

رئیس جهاد کشاورزی چرام با تاکید بر این مطلب که صداقت و خدمت بی‌منت را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد، عنوان داشت: امیدوارم بتوانم با مدیریت جدید خود ادامه دهنده تلاش‌ها و زحمات مهندس معتمدی بوده تا شاهد توسعه هر چه بیشتر بخش کشاورزی و باغداری در شهرستان چرام باشیم.

وی با اشاره به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان چرام در زمینه کشاورزی و با متذکر شدن این مطلب که شهرستان چرام قطب کشاورزی و دامپروری در کهگیلویه و بویراحمد است، اراضی زیر کشت این شهرستان را 31 هزار هکتار ذکر کرد و گفت: از این 31 هزار هکتار، حدود 7 هزار هکتار اراضی آبی و 24 هزار هکتار نیز اراضی دیم هستند.

این مسئول در ادامه با اشاره به برنامه‌های آینده خود در بخش کشاورزی چرام، اولویت کاری خود را اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی عنوان کرد: با استفاده از تجارب خود در زمینه سرشماری نفوس مسکن نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا این طرح ملی که به فرمان ریاست جمهوری ابلاغ شده است در سطح شهرستان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

img_1879

هشدارنسل، احداث و توسعه باغات چرام را از دیگر اولویت‌های کاری خود نام برد و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و وضعیت اقلیمی شهرستان در مناطق سردسیری و گرمسیری تلاش خواهیم کرد که با همکاری و همیاری دوستان در این زمینه نیز گام‌های موثری برداریم.

تبدیل اراضی دیم به آبی، احداث پل بین جاده و مزارع که یکی از دغدغه‌های اصلی کشاورزان است، احداث طرح‌های تامین آب، کانال‌های کشاورزی، مرمت قنوات و تجهیزات از دیگر مواردی بود که رئیس جدید جهادکشاورزی چرام از آن به عنوان برنامه‌های آتی خود یاد کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد