تاریخ درج خبر : 1393/06/27
کد خبر : ۳۷۸۲۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون علیه وزارت نفت افشاگری کرد

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای خطاب به وزیر نفت کشور از وی خواست تا به اعتراضات شرکت کنندگان در آزمون آن وزارتخانه رسیدگی و نتیجه را اعلام کند.
به گزارش سایت استان به نقل از پورتال اطلاع رسانی تاجگردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای خطاب به وزیر نفت کشور از وی خواست تا به اعتراضات شرکت کنندگان در آزمون آن وزارتخانه رسیدگی و نتیجه را اعلام کند.

تاج گردون همچنین در این نامه تأکید بر حفظ سهمیه بومی گچساران و ایثارگران را داشته و نوشته است: همچنان تأکید بر حفظ سهمیه بومی گچساران و ایثارگران را دارم، لذا ضرورت دارد جنابعالی و مجموعه وزارت نفت پاسخگوی اعتراضات و ضربه روحی جوانان باشید که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی نمره بالا اخذ و در عین شایستگی حذف شده اند.

متن این نامه خطاب به وزیر نفت اینچنین است:

بسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای مهندس نامدار زنگنه
وزیر محترم نفت
باسلام و احترام

پیرو نامه شماره ۴۱۰۸۱۰ مورخ ۸/۶/۹۳ درخصوص اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نفت، پاسخ اولیه توسط معاونت محترم امور مجلس جناب آقای دکتر بازرگانی طی نامه شماره ۴۸۶۰ مورخ ۲۳/۶/۹۳ ارسال گردید نسخه ای از پاسخ تقدیم می گردد.

انتظار دارم به عنوان وزیر جمهوری اسلامی ایران در جهت احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق جوانان شایسته، اقدام نمایید. به وضوح مشخص است در عین شایستگی در امتحان کتبی و مصاحبه تخصصی با اعمال سلیقه همکاران جنابعالی تحت عنوان ” نمره مصاحبه شایستگی” مواجهه گردیده و حذف شده اند.

به عنوان نمونه نمره چندتن از شرکت کنندگان در آزمون که توسط معاونت ذیربط اعلام شده است تقدیم می گردد. اینجانب وظیفه دارم در جهت احقاق حق این عزیزان موکداً از جنابعالی درخواست نمایم شخصأ پیگیری فرموده تا حق این عزیزان ادا گردد. بدیهیست در صورت عدم توجه، حسب وظیفه قانونی مسأله را از طریق سایر مراجع پیگیری خواهم نمود.

ضمنأ همچنان تأکید بر حفظ سهمیه بومی گچساران و ایثارگران را دارم، لذا ضرورت دارد جنابعالی و مجموعه وزارت نفت پاسخگوی اعتراضات و ضربه روحی جوانان باشید که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی نمره بالا اخذ و در عین شایستگی حذف شده اند.

« برخی از نمرات اعلام شده توسط معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت در جدول پیوست آمده است. »

ارادتمند
غلامرضا تاج گردون

رونوشت:

برادر گرامی جناب آقای دکتر عسکری آزاد معاون محترم توسعه و منابع انسانی رئیس جمهور   جهت استحضار.

برادر گرامی جناب آقای دکتر بازرگانی معاون محترم امور مجلس وزارت نفت   جهت استحضار و پیگیری.

برخی از نمرات اعلام شده توسط معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت در جدول ذیل آمده است.

* ردیف بر اساس جدول شماره ۲  ( ارسالی توسط معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت ) می باشد.

Untitled_Page_2

توضیح:

۱- بر اساس دستورالعمل اعلامی افراد شرکت کننده در هر مرحله بایستی ۶۵ درصد نمره را کسب نمایند که باتوجه به نمرات کتبی و تخصصی، اعمال نفوذ در مرحله نمره مصاحبه شایستگی مشهود است.

۲- جدول بالا نمونه ای از اسامی اعلام شده می باشد ضمن اینکه تعداد قابل توجهی به نمرات مصاحبه فنی اعتراض دارند.

تذکر: طبق مستندات نامه نمره آخرین فرد قبولی ۶۵/۵۹۸ می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    هنوز استخدام وکارهای که وظایف سازمانی بعضی از ادارات مثل حراست ساختمان سازی که از این طریق نیرو استخدام میکنند ادامه دارد

  • دمش گرم. عالی و دقیق. تا باشد از این جدیت ها

  • علی نبوی گفت:

    این ها مانورهای تبلیغاتی است .تاجگردون اگر اهل افشاگری بود .که اوضاع این نبود….

پربازديد