تاریخ درج خبر : 1393/06/27
کد خبر : ۳۷۸۲۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید دکتر چمن از بیمارستان شهید رجایی یاسوج/عکس

به منظور ارزیابی روند اجرای طرح تحول نظام سلامت دکتر رضا چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه دو معاون درمان و آموزش دانشگاه، از بیمارستان شهید رجایی یاسوج؛ بازدید کرد.

شهید_رجایی_12_14811

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان؛ دکتر چمن ظهر امروز، از بخش های روان پزشکی مردان، روان پزشکی زنان و مرکز درمان سوء مصرف مواد این بیمارستان بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این بازدید چالشها و مسایل موجود در راستای عملیاتی شدن این برنامه را مورد بررسی قرار داد و از خدمات و تلاش های صورت گرفته رئیس بیمارستان و مجموعه همکارانش در اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت و تلاش در جهت خدمت رسانی مطلوب تر به مردم استان تقدیر کرد.

این گزارش حاکی است؛ تعمیرات بخش های شیمی درمانی و روان پزشکی زنان این بیمارستان در راستای ارتقاء کیفیت هتلینگ بیمارستان از امروز آغاز شده و سایر بخش ها نیز عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

برپایه این گزارش؛ بیمارستان شهید رجایی یاسوج با چهار بخش شیمی درمانی، مرکز درمان سوء مصرف مواد، روان پزشکی مردان و روان پزشکی زنان واقع در میدان امام حسین شهر یاسوج به هم استانی ها ارائه خدمت می نماید.

هفته آینده نشست خبری مهران پوزش، رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور خبرنگاران رسانه ها برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اصلاح طلب گفت:

    مشکل اینه که خیلی از معاونین و مدیران پایین دست و رییس بعضی بیمارستانها اصلا در اون حد و اندازه نیستند که بتونن پا به پای ریاست و معاون درمان حرکت کنن.

  • اصولگرا گفت:

    رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی اینه که می خواهند بی حاشیه و با پرهیز از سیاسی کاری کارها شونو انجام دهند البته اگه اهالی اصلاحات از این روش حمایت کنن اونوقت جای افتخار هم داره که لااقل در یک سازمان عملکرد درخشان داشته باشند چون در سایر دستگاهها که با گذشته خیلی فرقی نکرده.

  • حیدری گفت:

    عملکرد مدیریت جدید علوم پزشکی تاکنون که خیلی خوب بوده بی جهت نیست که او را توانمندترین مدیر کل اصلاحاتی استان در دوره جدید می نامند.

پربازديد