تاریخ درج خبر : 1393/06/28
کد خبر : ۳۷۸۲۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ساختمان قدیم فرمانداری گچساران پارکینگ عمومی می‌شود

فرماندار گچساران بر جدی گرفتن جلسات بافت فرسوده این شهرستان از سوی مسئولان دستگاه‌های عضو این جلسه در شهرستان تأکید کرد و گفت: به زودی ساختمان قدیم فرمانداری گچساران تخریب و این ساختمان به محل پارکینگ عمومی تبدیل می‌شود.
عبدالرحیم رحیمی در جلسه بافت فرسوده این شهرستان که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: آخرین جلسه بافت فرسوده گچساران در اردیبهشت 93 برگزار شد و پس از 4 ماه، این دومین جلسه بافت فرسوده در شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون در دو سال گذشته جلسات متعددی برای رسیدگی و بهسازی بافت فرسوده گچساران برگزار شده است، افزود: جلسات متأسفانه خروجی نداشته‌اند.
فرماندار گچساران گفت: فرمانداری تاکنون در حوزه کاری خود وظایفی را که باید درباره بافت فرسوده گچساران انجام می‌داد، خوشبختانه این کار را کرده است.
رحیمی با اشاره به موضوع تبدیل ساختمان فرمانداری قدیم گچساران به پارکینگ عمومی، خاطرنشان کرد: پیگیری‌هایی در این زمینه انجام دادیم و این ساختمان در حال حاضر خریداری شده است.
وی بیان کرد: به زودی ساختمان قدیم فرمانداری گچساران تخریب و این ساختمان به محل پارکینگ عمومی تبدیل می‌شود.
فرماندار گچساران بر جدی گرفتن جلسات بافت فرسوده این شهرستان از سوی مسئولان دستگاه‌های عضو این جلسه در شهرستان تأکید کرد و افزود: گره مشکلات بافت فرسوده گچساران باید باز شود.
رحیمی تصریح کرد: ضروری است که مسئولان دستگاه‌های عضو جلسه بافت فرسوده گچساران مصوبات آن را جدی بگیرند و در راستای پیگیری و عملی کردن مصوبات تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه بخشی از منازل خیابان کیامرثی و محلات سادات، رادک و لبنان در منطقه بافت فرسوده گچساران قرار دارند، عنوان کرد: یک هزار و 300 منزل مسکونی در بافت فرسوده این شهرستان باید جابه‌جا شوند.
فرماندار گچساران تأکید کرد: اینکه جلسه برگزار شود و مصوبات پیگیری نشود، دردی را دوا نمی‌کند و من از مسئولان درخواست دارم که برای اجرای طرح بهسازی و مرمت بافت فرسوده این شهرستان همت و تلاش کنند.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد