تاریخ درج خبر : 1393/06/28
کد خبر : ۳۷۸۲۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام رئیس دانشگاه پیام نور سی سخت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رئیس دانشگاه پیام نور سی سخت با ارسال پیامی، آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور سی سخت، دکتر سراج در این پیام دستیابی به قله های رفیع  آن طور که شایسته و در شان ایران اسلامی است را مهم ترین هدف مجموعه آموزش عالی کشور می داند.

متن کامل پیام در پی می آید:

بسمه تعالی

درآستانه سال تحصیلی جدید،سالی که از طرف رهبر فرزانه انقلاب به نام سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامیده اند، درود و تبریک خالصانه خود را به تمامی دانشجویان پویا و خلاق درسراسرکشورخصوصا خانواده بزرگ پیام نور به ویژه دانشجویان ورودی جدید که پا به عرصه مقدس دانشگاه نهاده اند، تقدیم می نمایم.
دانشگاه منشاء بروز وظهور استعدادهای بالقوه دانشجویان عزیزی است که باید با ورود به عرصه علم ودانش این استعدادها بالفعل شوند. بدون تردید ، دستیابی به این قله های رفیع آن طور که شایسته ودر شان ایران اسلامی است ، مهم ترین هدف مجموعه آموزش عالی کشور است و نقش دانشگاه پیام نورواحد سی سخت به عنوان یکی از واحدهای دانشگاهی مجموعه بزرگ پیام نور ویکی از موسسات آموزش عالی کشورکه افتخار خدمت به بخشی از جامعه علمی استان راداربه سهم خوددر تحقق این هدف، نقشی بارز و تاثیرگذار است. دانشگاه پیام نور همواره اهتمام می ورزد بر مبنای خرد جمعی، اخلاق مداری ، دینداری گامی مثبت و سازنده در حهت ارتقای کیفیت دربخش های مختلف آموزشی –فرهنگی -پزوهشی بردارد.
تامین فضای پر از نشاط و آرامش، امید، همدلی ، همکاری ، احترام متقابل و امنیت ، مهم ترین وظیفه ماست .امیدواریم همه دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با ایمانی عمیق، تلاش و خلاقیت هر چه بیشتر ما را در تحقق تعالی وپیشرفت هر چه بیشتر ایران عزیز اسلامی یاری رسانند.اینجانب به نوبه خود آغاز سال تحصیلی 1394-1393را به جامعه علمی سراسر کشور(اساتید ارجمند –دانشجویان گرامی ومجموعه کارکنان دانشگاهها وموسسات آموزش عالی )درسراسرکشور تبریک عرض مینمایم وازخداوند سبحان توفیق روزافزون همه بزرگواران رادرخدمت وخدمت رسانی به جامعه بزرگ علمی کشور وتوام نمودن علم باعمل خواهانم.

دکتر سید علی سراج
رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد