تاریخ درج خبر : 1393/06/28
کد خبر : ۳۷۸۲۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کمک ۷۰۰ میلیون تومانی ارشاد به موسسات قرآنی استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۳ سال گذشته ۷۰۰ میلیون تومان به ۴۰ موسسه قرآنی در این استان اختصاص یافت.

امین کمالوندی اظهار کرد: این هزینه در قالب رهن خانه از 6 تا 20 میلیون، خرید مکان، خرید تجهیزات وغیره به موسسات قرانی زیر نظر این اداره کل کمک شد.
وی با اشاره به اینکه 40 موسسه قرانی زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: با توجه به راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری در تقویت موسسات مردم نهاد چه قرانی و چه فرهنگی و هنری در دستور کار این اداره است.
کمالوندی ابراز کرد: این موسسات در بعد آموزشی از جمله روانخوانی، روخوانی، تفسیر، محله های قرانی و کرسی های تلاوت فعالیت دارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سال 90 و 91 به موسسات قرانی موجود در استان کرایه منزل نیز پرداخت می شد تا بتوانند بعالیت های مطلوب و موثرتری داشته باشند.
کمالوندی افزود: به طور مثال به موسسه قرانی ترنم وحی یاسوج 12 میبلیون بابت رهن، 7 میلیون مسائل آموزشی محله های قرانی و 9 میلیون تومان نیز بابت خرید تجهیزات به کمک کردیم.
وی تصریح کرد: به طور حتم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ترویج و تقویت فرهنگ دینی و همچنین فعالیت های مذهبی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فردین جعفرزاده گفت:

    کاش کمکی هم به سیما افشاری دختری که مورد اسیدپاشی قرار گرفت صورت بگیرد.

  • جمالفرد گفت:

    اولا 7 میلیون ندادید خیلی کمتر بود در حد نصف دوما این مبلغ در 4 سال بوده سوما چرا مقدار پول هایی که به انجمن های مذخرفتان داده اید رسانه ای نمی کنید چهارما این کمک رهن را تهران داده و مطمئنا اگر دست شما بود یک ریال آن را هم خرج قرآن نمی کردید مثل بودجه هایی که دست خودتان است اگر راست میگید و مردید یک مقایسه بین کمک از بودجه استانی به قرآن و سایر بخش هایی که هزینه کرده اید انجام دهید هفتاد میلیون نمایشگاه قرآن ماه رمضان امسال کجا رفت کی خورد کی برد ؟ کدام نمایشگاه ؟کجا تبانی کردید؟ بذار دهنمان بسته بماند و ذهن مردم را مخدوش نکنید لطفا؟ بروید جشنواره های آنچانی برگزار کنید رتبه بگیرید ، در ایام شهادت امام موسی کاظم( علیه السلام) موسیقی بذارید و حکم ابقا بگیرید لطفا بس نکنید تا مصلحت را کنار نگذاشته و همه چیز را نگفته ام!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد