تاریخ درج خبر : 1393/06/28
کد خبر : ۳۷۸۲۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت آغاز سال تحصیلی

رئیس دانشگاه یاسوج با انتشار پیامی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، شاپور رمضانی در این پیام، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار امیدواری کرده این دانشگاه در سال تحصیلی جدید گام­های خوب و مؤثری جهت رشد و اعتلای میهن اسلامی بردارد.3038_635414836954479453_s

متن کامل پیام در پی می آید:

ماه مهر در ایران اسلامی برای همه هموطنان ما دوست داشتنی و سرشار از خاطره ­هاست، زیرا مقارن با بهار تعلیم و تربیت و آغاز آموختن و دیدار دوباره تلاش­گران عرصه علم و دانش، و ثبت خاطرات شیرین و جاودانه دوران طلایی دانشجویی است. آری؛ ماه مهر ماه شکوفایی غنچه­ های علم و دانش است.

ضمن گرامیداشت بهار تعلیم و تربیت، هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم و به ارواح پاک شهدای 8 سال دفاع مقدس درود می­فرستیم و یاد و خاطره شهدای علم و فناوری را صمیمانه گرامی میداریم. امیدوارم با توکل به خداوند بزرگ در سال تحصیلی جدید گام­های خوب و مؤثری جهت رشد و اعتلای میهن اسلامی برداریم و در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید حرکت و تلاشی همراه با شور و شعور داشته باشیم.

اینجانب با تاکید بر اصل تفاهم و تعامل، پذیرای نظرات و پیشنهادات سازنده از سوی اساتید بزرگوار، کارکنان خدوم و دانشجویان عزیز هستم و امیدوارم با تلاش­های مشترک به سوی اهداف و چشم اندازهای فراروی دانشگاه یاسوج و جایگاه اصلی علم و دانش که زمینه ساز و مقدمه رشد و توسعه منطقه­ ی مستعد ماست حرکت نماییم.

در پایان آغاز سال تحصیلی را به همه عزیزان مخصوصاً دانشجویان جدیدالورود و خانواده ­های محترمشان تبریک عرض نموده و آرزوی سربلندی و موفقیت برای همگان از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دانشجو گفت:

    تا جایی که می دانیم ایشان سرپرست دانشگاه هستند نه رئیس. یعنی واقعا رسانه شما فرق رئیس و سرپرست رو نمیدونه؟

پربازديد