تاریخ درج خبر : 1393/06/31
کد خبر : ۳۷۸۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

زن اسیدپاش در دهدشت به دام قانون افتاد

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه از دستگیری زنی خبر داد که شب گذشته بر روی صورت دختر جوان در پارک مرکزی شهر دهدشت اسید پاشیده بود.13920609000244_PhotoA

سرهنگ جهان دیماز  با تاکید بر اینکه این اسید پاشی برای اولین بار طی سال‌های اخیر در این شهر رخ می دهد اظهار کرد: با دستگیری زن اسید پاش، پرونده به دادگاه ارجاع شده و هم اکنون در حال رسیدگی است.

وی افزود: اتفاق اسیدپاشی به دلیل مشکلات خانوادگی روی داده و زن مجرم20 ساله بر روی دختری 25 اسید پاشیده است.

به گفته رئیس پلیس شهر دهدشت، همسر زن اسید پاش، شاهد این صحنه بوده اما برای اینکه مشخص شود آیا دخالتی در این حادثه داشته باید تحقیقات کاملی صورت بگیرد. با این حال اختلاف خانوادگی بین این دو نفر محرز شده است.

مردمی که عصر دیروز در پارک مرکزی شهر دهدشت حضور داشتند، شاهد یک اسید پاشی در ملا‌ءعام بودند منتها این بار یک زن به صورت 3 دختر جوان اسید پاشید.

سه دختر جوان که عصر دیروز در پارک مرکزی شهر دهدشت از توابع استان کهگیویه و بویراحمد نشسته بودند، با زنی مواجه می‌شوند که بعد از سلام و احوالپرسی با آنها، از زیر چادرش بطری اسید را به بیرون می‌آورد و به صورت یکی از این دختران می‌پاشد.

آنطور که منابع آگاه در اورژانس شهر دهدشت و شاهدان عینی گفتند؛ «سین. الف» 25 ساله با 80 درصد سوختگی آسیب جدی در ناحیه صورت و دیگر اعضای بدن دیده اما به دلیل کمبود امکانات پزشکی به یک مرکز درمانی سوختگی پیشرفته تر در شهرهای همجوار اعزام شده است. دو دختر دیگر دچار سوختگی جزئی شده‌اند و تحت درمان هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد