تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار فرماندار کهگیلویه با امام جمعه دهدشت

سرپرست فرمانداری کهگیلویه با حجت‌الاسلام سیدنصیر حسینی امام جمعه دهدشت دیدار کرد.

13930631000696_PhotoL

سرپرست فرمانداری کهگیلویه راه رسیدن به اهداف و توسعه شهرستان را در گرو وحدت و همدلی خواند و گفت: از نگاه معنوی ائمه جمعه و روحانیت برای رسیدن به اهداف کمک خواهم گرفت.

کرامت‌الله کریمی در دیدار با امام جمعه دهدشت با اشاره به نقش مصلحان تاریخ در مذموم دانستن نقاره‌های طایفه‌گری و قبیله‌ای اظهار کرد: مصلحان برای رسیدن انسان به کمال انسانی و ارزش‌های متعالی اهدافی داشته و در راستای اهداف گام برمی‌داشتند.

سرپرست فرمانداری کهگیلویه برقراری دین اسلام را از جمله دلایل مصلحان تاریخ در حرکت به سمت ارزش‌های متعالی عنوان و تصریح کرد: دشمنان قسم‌خورده مسلمانان در هر آن خواهان از بین بردن وحدت، همدلی و اتحاد بوده و هستند.
کریمی خاطرنشان کرد: بنا به مصلحت سیاسی، تاریخی و دینی استجابت اتحاد ثابت می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه اندیشمندان، روحانیون و مصلحان دینی به سوی ویژگی‌های مثبت حرکت می‌کنند، افزود: این افراد خرد جمعی را در دستور کار قرار می‌دهند.
وی هدف از این دیدار را استفاده از نصایح امام جمعه در جهت انجام وظیفه خواند و گفت: از رهنمودهای امام جمعه در انجام اصولی که یک فرماندار در پرتوی معنویت و دین اسلام بتواند خدمتی صادقانه و بی‌ادعا داشته باشد، استفاده شده و فارغ از شعار یا مسائلی که انسانیت را دچار نوعی کجی انسانی می‌کند، پرهیز خواهم کرد.
کریمی راه رسیدن به اهداف و توسعه شهرستان را در گرو وحدت و همدلی خواند و تصریح کرد: از نگاه معنوی ائمه جمعه و روحانیت برای رسیدن به اهداف کمک خواهم گرفت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد