تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۴۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

رژه نیروهای مسلح در یاسوج برگزار شد/تصاویر

رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، روز دوشنبه با حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.81321502-5966042

در این مراسم نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج و نیروی انتظامی با انجام رژه باشکوه، بخشی از توانمندی و اقتدار نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

اسب سواران و پیاده نظام بسیج مسلح به تفنگ’برنو’ و ملبس به لباس عشایری نیز جلوه خاصی را به رژه امروز در یاسوج بخشیده بودند.

در این مراسم همچنین برخی از ادوات جنگی و نظامی متعلق به تیپ مستقل 48 فتح یاسوج نیز به نمایش گذاشته شد.

نیروهای مسلح شرکت کننده در مراسم رژه در یاسوج ضمن بیعت مجدد با فرمانده معظم کل قوا و آرمان های والای شهدا و امام خمینی (ره)، انزجار شدید خود را نسبت به استکبار جهانی و رژیم غاصب و جعلی صهیونیسم و همپیمانان آنها اعلام کردند.

اجرای حرکات نمایشی رزمی کاران و کونگ فوکاران کهگیلویه وبویراحمد و رونمایی از فیلم مستند عملیات رزمندگان شجاع سپاه فتح در منطقه شمال غرب کشور از دیگر جلوه های خاص مراسم رژه 31 شهریور 93 در یاسوج بود.

در آغاز مراسم امروز نیز سردار ‘محمد حسن کوسه چی’ مشاور ارشد فرمانده سپاه جمهوری اسلامی ، استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی کهگیلویه وبویراحمد ضمن ادای احترام به تمثال شهدا در میدان نیز از مقابل جایگاه سان دیدند.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد