تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۴۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

محمدپور: نخستین جشنواره مطبوعات استان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه اطلاع‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد نیمه دوم مهر سال جاری برگزار می‌شود.154146850_PhotoA

کرم‌الله محمد‌پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد در دو بخش مکتوب و مجازی نیمه دوم مهر سال جاری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خبرنگاران استان می‌توانند همه آثار خبری خود از اول فروردین سال 90 تا پایان اسفند همین سال را به دبیرخانه جشنواره واقع در میدان معلم اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طبقه سوم دفتر مطبوعات ارسال کنند.

وی در خصوص محور جشنواره گفت: محور این جشنواره در قالب خبر، گزارش، عکس، مصاحبه و میزگرد، سر مقاله و مقاله با رویکرد نقد، تحلیل و تفسیر، تیتر، صفحه‌آرایی و طنز است که 15 مهرماه پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است.

این مسئول افزود: بخش ویژه این جشنواره شامل ترویج فرهنگ اهل بیت(ع)، عفاف و حجاب، پاکیزه‌نویسی زبان فارسی و شعارهای سال‌های 90، 91 و 92 برگزار خواهد شد.

محمدپور اضافه کرد: تمام آثار مطبوعاتی از اول فروردین 90 تا 29 اسفند 92 که تولید و منتشر شدند در این جشنواره پذیرفته خواهند شد که 15 مهرماه مهلت ارسال آثار به پایان می‌رسد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شناسایی استعدادها و نخبگان رسانه‌ای، ترغیب و تشویق اهالی رسانه، تجلیل از آثار برتر و معرفی رسانه‌های برتر استان کهگیلویه و بویراحمد از اهداف برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه اطلاع‌رسانی است.

وی عنوان کرد: در حاشیه این جشنواره نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی با حضور میهمانان استانی و خارج از استان برگزار می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: تاکنون استقبال رسانه‌ها از این جشنواره خوب بوده که امید می‌رود رسانه‌ها، بیشتر در این زمینه مشارکت داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد