تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دریافت لوح زرین مقاله‎برتر و ایده‌پرداز برتر توسط کارکنان نفت گچساران

رئیس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از دریافت لوح زرین مقاله‎برتر و ایده‌پرداز برتر در اولین اجلاس مدیریت بهره‎وری و نظام پیشنهادات تهران توسط کارکنان نفت گچساران خبر داد.13930631000594_PhotoL

بهمن سمغانی‎نژادیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو تن از کارکنان شرکت بهره‎برداری نفت و گاز گچساران موفق به دریافت لوح زرین مقاله برتر و ایده‌پرداز برتر در اولین اجلاس مدیریت بهره‌وری و نظام پیشنهادات تهران شدند.

وی افزود: در نخستین اجلاس مدیریت بهره‌وری و نظام پیشنهادها که در سالن همایش‎های بین‎المللی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران توسط پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور اساتید و پژوهشگران برتر کشوری و به سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و اساتید برجسته کشور برگزار شد، کارمندان نفت گچساران افتخاری دیگر را برای نفت و گاز این شهرستان رقم زدند.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: در این اجلاس، دریافت لوح زرین اولین اجلاس مدیریت بهره‎وری و نظام پیشنهادها به ساسان حبیبی‌نژاد به‌خاطر ارائه مقاله برتر اهداء شد.

وی افزود: در این اجلاس، جایزه ایده‌پرداز برتر به عبدالرسول رضایی دبیر اجرایی نظام مشارکت، کیفیت و بهره‌وری نفت و گاز گچساران رسید.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد