تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۵۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری مسابقات تنیس‌ روی میز دختران دانشجوی پیام‌نور کشور در یاسوج

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز مسابقات تنیس‌ روی میز دختران دانشجوی پیام‌نور کشور در یاسوج خبر داد.

عنایت‌الله نجیب‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار کرد: میزبانی مسابقات تنیس روی میز دختران دانشجوی پیام‌نور کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام‌نور در اجرای برنامه‌های فرهنگی از مراکز آموزش عالی پیشرو در کشور است، اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام‌نور در بهترین سطح همواره در کشور برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بر همین اساس امسال و در آخرین روز تابستان و همزمان با سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، برگزاری رویداد بزرگ ورزشی دانشجویان دختر پیام‌نور کشور به این دانشگاه واگذار شد که مسابقات تنیس روی میز دختران از امروز تا چهارم مهرماه در محل سالن پوریای ولی شهر یاسوج برگزار می‌شود.

نجیب‌زاده افزود: افتتاحیه مسابقات را به صورت رسمی از فردا اول مهرماه خواهیم داشت که با حضور مسئولان استانی این مسابقات رسما آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این مسابقات از ساعت 19 فردا با حضور 15 تیم از 15 استان کشور در قالب تعداد 120 ورزشکار دانشجوی دختر در سالن پوریای ولی برگزار می‌شود.

نجیب‌زاده از حیث حضور ورزشکاران و داوران و مربیان سطح این مسابقات را بالا ذکر کرد و گفت: مسابقات با قضاوت تعداد 21 داور ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود که امیدواریم از این مسابقات توسط بانوان ورزش دوست استان استقبال شود.

برگزاری تور گردشگری به شهر سی‌سخت از برنامه‌های جانبی بود که نجیب‌زاده به آن اشاره کرد و متذکر شد: خانم‌ها میرزاخانی به عنوان نماینده سازمان و خانم خلوصی به عنوان سرپرست فنی در این دوره از مسابقات نظارت خواهند کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد