تاریخ درج خبر : 1393/07/01
کد خبر : ۳۷۸۵۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

قربانی اسیدپاشی دهدشت زنده است و نفس می‌کشد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از زنده بودن قربانی اسیدپاشی در شهرستان دهدشت خبر داد و گفت: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.IMG_7258

عبدالحسین موسویان در تشریح جزئیات و آخرین وضعیت زن قربانی اسیدپاشی در دهدشت اظهار کرد: خوشبختانه زن قربانی اسیدپاشی زنده است و خبر فوت وی صحت ندارد و بر اساس اعلام پزشکان بین 30 تا 40درصد دچار سوختگی شده است. پیشتر اعلام شده بود صورت وی 80 درصد دچار سوختگی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه افزود: با توجه به اینکه این حادثه اولین مورد اسیدپاشی در شهرستان بوده و این منطقه مجهز به بیمارستان سوانح و سوختگی نیست، در لحظات اولیه پس از این ماجرا، مصدوم را بلافاصله به بیمارستان طالقانی شهر اهواز منتقل کردند.

وی ادامه داد: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های بیمارستانی پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.

13930701114643112531704

همچنین رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت گفت: در لحظات اولیه که این دختر را به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل کردند وضعیت مناسبی نداشت و با توجه به نوع حادثه صورت مصدوم به طور کامل دچار سوختگی و آسیب دیدگی شد به طوری که چشم چپ قربانی کاملا تخلیه شد و چشم راست نیز آسیب دیده است.

سید امین یوسفی یادآور شد: یک ساعت و نیم پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی بر روی بیمار به دلیل نبود بخش سوختگی، شدت جراحات وارده و نبود بخش جراحی پلاستیک در بیمارستان، وی به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شد.

به گزارش آنا، بر اساس شواهد و گفته‌های شهروندان دهدشتی دختر جوان قربانی اختلافات خانوادگی و سوء ظن شد زیرا اخیرا زن اسیدپاش متوجه علاقه و دلبستگی همسرش به قربانی شده بود، بر همین اساس برای گرفتن انتقام شخصی و کنار زدن رقیب دست به اسیدپاشی زده است.

این حادثه عصر یکشنبه 30 شهریور در پارک مرکزی شهر دهدشت به وقوع پیوست که بر اثر این حادثه دختری 30 ساله به نام (سیما- ا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.

منبع:آنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همساده گفت:

    واقعا قضیه ترسناکه.

  • از همسایگی شان گفت:

    بنظر من استثناءا اینجا خبر زنده بودن خبر خوبی نیست.فکر کنم نظر آن بیچاره هم همین باشد،زندگی توی این وضعیت از مرگ بهتره.خدایا اگه صلاح هست راحتش کن

  • ناشناس گفت:

    همه اینا بخاطر هوسبازی یه مشت مرد عوضیه که مثل حیوون میمونن

پربازديد