تاریخ درج خبر : 1393/07/02
کد خبر : ۳۷۸۶۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ بر اثر شوق بیش از حد به مدرسه در یاسوج

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دانش آموز یاسوجی در شور و شوق رفتن به مدرسه و پیش از پا نهادن به عرصه تعلیم و تربیت قلبش از تپش ایستاد.

سید حمدالله خواهش نیک افزود: رویا عباسی دانش آموز پایه اول ابتدایی؛ ساکن محله اکبرآباد یاسوج صبح امروز همزمان با برگزاری جشن شکوفه ها سکته قلبی کرد.

وی اظهار کرد: این دانش آموز قبل از پا نهادن در آموزشگاه جان خود را از دست داد و تلاش خانواده او و پزشکان بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برای نجات جان او ناکام ماند.

به گفته پزشک متخصص معالج این دختر نونهال، رویا عباسی به بیماری مادرزادی سندروم قلبی مبتلا بود، اما بیماری وی شناسایی نشده بود.

به گفته والدین وی برای رفتن به مدرسه بسیار ذوق زده شده وشب گذشته لباسها وکیف رادرکنار خود قرار داد وصبح روز ۳۱شهریور وپس از صرف صبحانه به همراه مادر خانواده ودرهنگام خروج ازخانه احساس ناراحتی ازناحیه سینه وقلب نموده وتارسیدن به بیمارستان امام سجاد یاسوج جان سپرد.

هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان آموزش وپرورش درصبح روز ۳۱شهریور وارد بیمارستان امام سجاد یاسوج شدند و باخانواده مرحومه دیدار و گفتگو کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد