تاریخ درج خبر : 1393/07/03
کد خبر : ۳۷۸۶۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختر پیام نور کشور در یاسوج آغاز شد/تصاویر

مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور کشور سه شنبه شب با حضور دانشجویان و مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در سالن پوریای ولی یاسوج به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

IMG_1668

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در آیین آغاز به کار این مسابقات گفت:120 دانشجوی دختر ورزشکار دانشگاه های پیام نور 15 استان کشور در این مسابقات با هم به رقابت می پردازند که تا چهارم مهرماه ادامه دارد.

عنایت الله نجیب زاده افزود: در این دوره از مسابقات تیم هایی از استان های خراسان شمالی و جنوبی، کردستان، لرستان، اصفهان، همدان، یزد، هرمزگان، تهران، مرکزی، خوزستان، فارس، مازندان، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند.

وی بیان کرد: 21 داور ملی و بین المللی کار قضاوت مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور کشور در یاسوج را برعهده دارند.

نجیب زاده هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی دانشجویان نخبه ورزشی و توانمندسازی آنها برای حضور در مسابقات ملی و بین المللی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در اجرای برنامه های فرهنگی از مراکز آموزش عالی پیشرو در کشور است، اظهار کرد: برنامه های فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور در بهترین سطح همواره در کشور برگزار می شود.

نجیب زاده عنوان کرد: تقویت برنامه های فرهنگی و ورزشی می توانند شور و نشاط را به دانشگاه ها برگرداند و روح و جسم دانشجویان را برای یادگیری و علم آموزی آماده کند.

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان را از دیگر برنامه های این دانشگاه دانست و افزود:برگزاری تور گردشگری به شهر سی سخت برای شرکت کنندگان در مسابقات تنیس روی میز از برنامه های جانبی این رویداد ورزشی در استان است.

گزارش تصویری از افتتاحیه این مسابقات:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد