تاریخ درج خبر : 1393/07/03
کد خبر : ۳۷۸۶۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

چشم راست «سیما» برای جلوگیری از عفونت دوخته شد/ زن اسید پاش در زندان مرکزی یاسوج

برادر «سیما – الف» قربانی اسید پاشی دهدشت، از انجام عمل جدید و بخیه چشم راست وی خبر داد و گفت: پزشکان به منظور عدم تخلیه چشم راست اقدام به این عمل جراحی کرده اند.

نادر برادر قربانی اسیدپاشی در مورد آخرین وضعیت درمانی خواهرش گفت: چشم چپ سیما همان روز اول از بین رفته ولی صبح امروز عمل جراحی بر روی چشم‌های خواهرم انجام شد و پزشکان برای جلوگیری از تخلیه چشم راستش که بسیار آسیب دیده آن را بخیه زدند و پانسمان کردند.

وی افزود: زن اسیدپاش نیز هم اکنون در زندان مرکزی شهر یاسوج بازداشت است و هنوز خبری از تعیین زمان دادگاه به ما اطلاع داده نشده است.

عصر یکشنبه 30 شهریور دختر جوانی به نام (سیما-ا) در پارک مرکزی شهر دهدشت مورد سوءظن یک زن جوان قرار گرفت و قربانی اسیدپاشی شد.

«سیما» که در گزارش‌های اولیه و از سوی منابع اورژانس و پلیس دهدشت «شیوا» یا «شیما» نامیده شده بود، با اعلام منابع آگاه در اورژانس میزان سوختگی و آسیب دیدگی صورتش 80درصد اعلام شد که به گفته عبدالحسین موسویان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و براساس اعلام پزشکان اهواز ، دچار 30 تا 40درصد سوختگی است.

همچنین آنطور که منابع بیمارستانی گفتند چشم چپ این دختر جوان در لحظات اولیه کاملا تخلیه شده بود و شایعات مرگ او پس از گفتگو با رئیس بیمارستان به طور کامل تکذیب شد.

با این حال پیش از این سید امین یوسفی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت به آنا گفته بود «به دلیل نبود تجهیزات کامل درمان سوختگی قادر به تشخیص درصد سوختگی نبودند و به همین منظور «سیما» به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شد تا در آن مرکز درمانی تحت عمل جراحی قرار گیرد.

منبع:آنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد