تاریخ درج خبر : 1393/07/05
کد خبر : ۳۷۸۷۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه سرگشاده و اعتراضی برخی از فرهنگیان لنده

برخی از فرهنگیان لنده با انتشار نامه‌ِ ای سرگشاده به نحوه چینش مدیران در آموزش وپرورش این شهرستان اعتراض کردند.

متن نامه در پی می‌آید:

انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان ریاست جمهور در بیست و چهار خرداد نود و دو ، موجی از شادی را در پهن دشت ایران اسلامی به راه انداخت . نوشداروی تدبیر و امید از راه رسید ، پاشنه ها چرخید و کام تشنه ی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با سایر ملت ایران ، در انتظار تغییرات لحظه شماری می کرد و به امید گشایش روزنه ی تغییر ، در این شادی سهیم شدند . با شروع به کار دولت جدید ، دامنه تغییرات در استانها شروع شد و نیروهای اصلاح طلب ( اعتدال گرا ) بعد از یک دوره طولانی فترت ، منتظر گشایش باب تازه ای در حیات سیاسی خویش شدند .
در این میان، با انتخاب استاندار بومی امیدواری ها رو به تضاعف و تصاعد گذاشت . اما در شهرستان لنده در بر همان پاشنه همچنان می چرخد .نشان به آن نشان که نصب پوستر رییس دولت در مدارس ، دل و جگر می خواهد و در مراسمات و مناسبات ملی و مذهبی نام و نشانی از دولت دیده نمی شود . این شهرستان با تمام توانمندیها در لابه لای لابی های قومیتی و سیاسی کاریها گُم شد. بنابراین لایه ای از یاس و نومیدی فضای عمومی شهر را فرا گرفت . در میان انتخاب های بیش از چهل مدیر استانی توسط استاندار محترم حتی یک مدیر به این شهرستان اختصاص داده نشده و جالب اینجاست به اذعان استاندار محترم ، لنده تنها شهرستانی است که در رده های کشوری دارای مدیران توانمند بوده .
روی سخن ما با جناب آقای حاج زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش استان است و ایشان را به تامل در موارد ذیل دعوت می نماییم :

۱-جناب آقای زارع پور : شما در اولین سفرتان به این شهرستان در جلسه ای که با اصلاح طلبان این شهرستان در نمازخانه اداره لنده داشتید تاکید کردید که ضمن احراز اصلاح طلب ترین نیروی این شهرستان ، برای نامبرده ابلاغ صادر خواهید کرد . وعده دادید که اولین تغییر در لنده اتفاق خواهد افتاد زیرا کمترین تنش در میان مناطق را داراست . آیا منظور شما از اولین، آخرین بوده وجالب اینجاست در سایر مناطق با وجود نامزدهای متعدد ، به جمعبندی رسیدید و لنده با وجود دو کاندیدا و هردو از یک طیف و هردو نیز خشنود از انتخاب دیگری ، آیا این تناقض در کلام جنابعالی توجیهی دارد؟

۲- از یاد نبردیم که فرمودید در توزیع پست های ستادی ، عدالت منطقه ای را رعایت می نماییم و از ظرفیت همه مناطق بهره خواهیم گرفت . با عنایت به فرمایش حضرتعالی این شهرستان با فراهم نمودن مقدمات انتقال دو نیروی توانمند با مدارج عالیه دکتری و کارشناسی ارشد به مرکز استان را فراهم نموده اما با بی اقبالی حضرتعالی ، عطایش را به لقایش بخشیدند و برگشتند.

۳- در بیلان کاری حضرتعالی ادعا دارید که تغییرات در حوزه آموزش و پرورش لنده صورت گرفته . از همین جا اعلام میکنیم که هیچکدام از نیروهای جدیدالابلاغ ، از دوستان اصلاح طلب یا اعتدال گرا نبوده و نیروهای ابن الوقتی بوده اند که تفاوت انها در رنگ کت و شلوارشان می باشد بدین معنا که در دوده قبل مشکی پوش و به تناسب زمانه در این دوره رنگی پوش شده اند. از هر کس در این شهرستان سوال بفرمایید همه این موضوع را تایید خواهند فرمود .

نظر به مطالب ارایه شده و نیز با عنایت به اینکه از نظر استاندار محترم و حضرتعالی این شهرستان از تقسیم بندی سیاسی این استان حذف شده است ضمن اعلام حمایت کامل از سیاست های دولت تدبیر و امید در سطح کلان ، نسبت به سیاست های متخذه استانی کاملا معترض بوده و این اعتراض را به هرنحو ممکن و با شکل احسن و اکمل در سفر هیات دولت به استان به طور ملموس اعلام خواهیم نمود.

جامعه اصلاح طلبان حامی دولت تدبیر و امید در شهرستان لنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهدی گفت:

    حیف است معلمی که شغل انبیاء است دستخوش چنین حوادث ناگواری قرار بگیرد چرا جمله معروف شهید رجایی را فراموش کرده اید ، آقا جان کار شما تعلیم وتربیت است نه به این وآن متوسل شدن برای کسب قدرت، انشاء ا… همه عاقبت به خیر بشیم.

  • رجب زاده گفت:

    آنهایی که دودست کت وشلوار آماده کردند (مثل ……… ) بدانند زارع پور دنبال آدمهای گمنام میگردد زیاد ولخرجی نکنند.

  • اعتدال گفت:

    فرهنگیان عزیز لنده سلام -خوشبحالتان که مدیر قبلی آموزش وپرورش تغییرنکرده زیرا زارع پور در …… ضعیف ترین فرهنگی را دراس اداره فرهنگ قرار داده است بعبارتی …… کسی است که سابقه بله قربان گویی ……. را درکارنامه خود دارد واصلا نمیداند مدیریت یعنی چه؟

پربازديد