تاریخ درج خبر : 1393/07/07
کد خبر : ۳۷۸۸۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نسل سوم تلفن همراه در استان راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده در دو ماه آینده نسل سوم تلفن همراه در این استان راه‌اندازی می‌شود.
عبدالحسین افتخاری اظهار کرد: نسل سوم تلفن همراه در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت راه اندازی و مابقی شهرستان ها به مرور زمان و با ایجاد زیرساخت های لازم نیز از این خدمات بهره مند می شوند.

وی با اشاره به اینکه همراه اول وظیفه ارائه این خدمات را دارد شرکت مخابرات برخی از زیرساخت ها را باید آماده کند، خاطرنشان کرد: مسیر انتقال نسل سوم تلفن همراه بر عهده شرکت مخابرات است که استارت این کار در استان زده شده است.

افتخاری با بیان اینکه برای ارتقاء موبایل به نسل سوم نیاز به تعویض سیم کارت نیست، خاطرنشان کرد: علامت H+یا G3 یا H به صورت اتوماتیک روی صفحه موبایل های که به جی پی آر اس مجهز هستند، نمایش داده می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه موبایل های که جی پی آر اس ندارند باید برای ارتقا به نسل سوم یک بسته دیتا خریداری کنند، افزود: با راه اندازی نسل سوم اتصال به اینترنت از طریق موبایل بدون قطع و با کیفیت مطلوب انجام می شود.

افتخاری تصریح کرد: توسعه سیستم های زیرساختی از جمله انتقال، شبکه‌های فیبر نوری در دستور کار این شرکت قرار دارد که انتظار می رود مدیران استانی و وزارت ارتباطات در این زمینه کمک کنند.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمود گفت:

    واقعاااا خسته نباشند دوستان.فقط یه سرچ با همین اینترنت مافوق بشریتون کنید ببینین عراق جنگ زده چه سالی 3g, 4gرو واسه مردمش ارائه داده…3g که خیلی وقته با رایتل اومده حالا چه لزومی داره همون کارو تکرار کنید..برید 4g بیارین تعریفش بدین.

پربازديد