تاریخ درج خبر : 1393/07/07
کد خبر : ۳۷۸۸۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نارضایتی گردشگران و شهروندان کهگیلویه و بویراحمد از آنتن‌دهی تلفن‌های همراه

اختلال و آنتن‌دهی نامطلوب شبکه تلفن همراه در استان کهگیلویه و بویراحمد سبب نارضایتی مردم از شرکت مخابرات شده ولی مدیران این شرکت وضعیت را مطلوب ارزیابی و این موضوع را رد می‌کند.موبایل

اختلال در تلفن همراه و آنتن دهی نامطلوب تلفن همراه در استان کهگیلویه و وبیراحمد سبب نگرانی مردم از شرکت مخابرات شده است.

جالب اینجاست که مدیران شرکت مخابرات این استان این موضوع را رد می‌کنند و معتقدند هیچ گونه مشکلی در جاده های اصلی، فرعی و روستاها این استان در زمینه پوشش تلفن همراه وجود ندارد در حالی که نتیجه بررسی های میدانی خبرنگار تسنیم چیزی غیر از صحبت مسئولان مخابرات استان است.

دیگر از دست شرکت مخابرات کلافه شده ایم

یکی از اهالی شهر منطقه بنسنجان یاسوج می گوید: واقعیت امر دیگر از دست شرکت مخابرات کلافه شده ایم زیرا آنتن دهی نامطلوب تلفن همراه دیگر ما را روانی کرده است.

علی فاطمی مطلق می‌گوید: با توجه به اینکه بیشتر مواقع تلفن همراه یا در دسترس نیست، یا در شبکه نیست و یا موقع ارسال پیام می نویسد” ارسال پیام ناموفق بود”.

دریافت sms بعد از سه شبانه روز

یکی از اهالی شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی در این زمینه می گوید: برخی مواقع پیامک های ارسالی و دریافتی بعد از 24 و 48 ساعت و یا بیشتر و کمتر به دست مخاطب می رسد.

ابوذر رحیمی افزود: هیچ روزی نیست که در این شهرستان شاهد اختلال در شبکه های تلفن همراه نباشیم به گونه ای که دیگر برای مردم این موضوع عادی شده است و البته کسی در این زمینه پاسخگو نیست.

گردشگران از وضعیت آنتن دهی تلفن همراه نگران هستند

نماینده شهرستان های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد وضعیت آنتن دهی تلفن های همراه را نامطلوب ارزیابی کرد و افزود: در این زمینه گردشگران نگران هستند و تاکنون در مناطق مختلف از حقیر خواستار پیگیری این موضوع شده اند.

سید علی محمد بزرگواری گفت: این موضوع را با حضور وزیر ارتباطات، مدیرعامل شرکت مخابرات و دیگر مدیران این وزارتخانه مطرح کردم ولی قول داده اند برای رفع مشکل چاره اندیشی کنند.

وی از تعطیلی سایت کوه نور دهدشت خبر داد و خاطرنشان کرد: 11 نقطه کور در اطراف شهر دهدشت وجود دارد که انتظار می رود شرکت مخابرات برای حل مشکل از هیچ تلاشی فروگذاری نکند.

بزرگواری با اشاره به اینکه دفاتر آی سی تی تکلیفشان در حوزه انتخابیه من مشخص نیست، گفت: وضعیت بیمه کارگزاران روستایی از سال 89 تاکنون نیز نامشخص است.

پوشش تلفن همراه در استان 100 درصدی است

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد اختلال و آنتن دهی نامطلوب شبکه تلفن همراه استان را رد کرد و گفت: پوشش تلفن همراه در جاده‌های اصلی و فرعی این استان 100 درصدی است.

افتخاری ابراز کرد: البته بی توجهی اداره و راه شهرسازی به دلیل حفاری های غیر مجاز در کنار جاده ها و قطع فیبر نوری نیز از دیگر دلایل قطعی برخی مواقع تلفن همراه در استان است.

وی همچنین دلیل اختلال در برخی مناطق از جمله روستاهای کنار شهر یاسوج همچون مهریان و بلهزار را تعداد زیاد مشترکین بیش از ظرفیت بی تی اس موجود دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    اتصال اینترنتی رایتل ایرانسل و همراه اول فقط یک فاجعه است. واقعا ستمکاری برمردم است ابن شرایط

پربازديد