تاریخ درج خبر : 1393/07/08
کد خبر : ۳۷۸۹۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخابات تعیین هیئت رئیسه شورای شهر یاسوج باطل شد

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخاب هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر یاسوج مجدداً باید برگزار شود.

عبدالکریم عزیزی اظهار کرد: به دلیل اشتباهی که سهواً در انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر یاسوج انجام گرفت و اعضای این شورا نسبت به چگونگی و نحوه انتخاب هئیت رئیسه و مکان آن آگاهی کامل نداشتند، مشکلی در انتخابات هئیت رئیسه بوجود آمد.shora.yasuj_.021
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کمیته انطباق صبح امروز در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد و در آن کمیته برگزاری دوباره انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر یاسوج رأی آورد، گفت: از همان روز اول که انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر یاسوج با اشتباه سهوی در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد، اعلام کردیم که این انتخابات باید دوباره برگزار شود.
عزیزی ادامه داد: متأسفانه از مهلت قانونی انتخاب هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر یاسوج زمان زیادی گذشته است که این انتخابات باید با دعوت فرمانداری بویراحمد در محل دبیرخانه شورای شهر هر چه سریعتر برگزار شود.
وی تاکید کرد: کمیته انطباق انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر را امروز رد کرد و آن را به رسمیت نشناخت.
در روزهای اخیر انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر یاسوج در محل فرمانداری بویراحمد با حضور هوشنگ‌ یاری‌پور برگزار شد که بلافاصله شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان شورای فرادست اعلام کرد؛ به استناد مواد قانونی انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر در محلی به غیر از دبیرخانه شورا رسمیت ندارد.
بعد از این موضعگیری صریح شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، رایزنی‌ها زیادی در خصوص اینکه انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر یاسوج مورد قبول مسئولان قرار بگیرد، انجام گرفت که نهایتاً این موضوع به کمیته انطباق ارسال گردید و این کمیته انتخابات هئیت رئیسه این شورا را نپذیرفت و آن را رد کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد