تاریخ درج خبر : 1393/07/08
کد خبر : ۳۷۸۹۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مؤثرترین نیروها در بدنه مجموعه صنعت و معدن استان از خانواده معظم شهدا هستند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با دو خانواده شهدا این سازمان گفت: مؤثرترین نیروها در بدنه مجموعه صنعت و معدن استان از خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند.IMG_0020
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه یاسوج و جمعی از مدیران ستادی با حضور در منزل دو خانواده شهید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با آنها دیدار نمودند.
داریوش دیودیده اظهار داشت: بهترین خدمت برای ادامه راه شهدا این است که اهداف آنها را بشناسیم و در جهت ترویج و نهادینه کردن این اهداف تلاش کنیم و قطعا هدف شهدا چیزی جز حفظ نظام اسلامی نبود.
دیودیده با بیان اینکه ادامه راه شهیدان، رسالت حساس، خطیر و سرنوشت سازی است افزود: مهم‌ترین نقش در مسیر و اهداف انقلاب اسلامی ایران را شهدا ایفا کردند و ما امروز مدیون این شهدا هستیم و طبعا سزاوارترین افراد برای ادامه راه آن ‌ها فرزندان و خانواده ‌شان هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 30 نفر از کارکنان سازمان صنعت و معدن و ادارات شهرستانی از یادگاران دفاع مقدس و از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان می باشند تاکید داشت: مؤثرترین نیروها در بدنه مجموعه صنعت و معدن استان همین افراد هستند.
وی یکی از مهمترین برنامه های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و در این راستا نیز بازدیدها و نشست های به مناسبت های مختلف با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان به صورت مستمر در حال انجام است.

IMG_0027
داریوش مثنوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه یاسوج نیز در این دیدارها گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در بردارنده آثار و برکات عظیمی است که به شکل مستقیم و غیرمستقیم جامعه ما را شامل می شود.
مثنوی با بیان اینکه ایثار و شهادت، به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش هایی می باشند که یک انسان متعهد می تواند به آن مقام دست یابد خاطر نشان کرد: این مفاهیم اثر گذار و حرکت آفرین قادرند تا فضای یک جامعه را بصورت گسترده تحت تأثیر قرار دهند و والاترین برکات را برای آن به همراه داشته باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه یاسوج اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از مجموعه های فعال در پاسداشت خانواده معزز شهدا و همچنین پرتلاش در حوزه های فرهنگی و انقلابی است و امیدواریم این روند قابل تقدیر ادامه داشته یاشد.
در پایان از سوی مسئولان صنعت، معدن و تجارت استان از خانواده این دو شهید تجلیل به عمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد