تاریخ درج خبر : 1393/07/08
کد خبر : ۳۷۸۹۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری تور یک روزه خبرنگاران یاسوجی به طبیعت دل‌انگیز دنا

تور یک روزه خبرنگاران یاسوجی به طبیعت دل‌انگیز دنا به مناسبت هفته گردشگری برگزار شد.

صبح امروز به همت میراث فرهنگی و گردشگری به مناسبت هفته گردشگری با شعار «دوست گردشگر، دوست فردا» تور یکروزه‌ای ویژه خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی به طبیعت دل‌انگیز و بهاری دنا برگزار کردند.

اولین مسیر مورد هدف گردشگری خبرنگاران تنگه مهریان بود که بعد از بازدیدهای صورت گرفته به سمت روستای زیبا و چشم‌نواز کریک از توابع شهرستان دنا حرکت کردند.

روستای کریک با داشتن بافتی قدیمی، طبیعت دل‌انگیز و وجود امامزادگان زیبایی دوچندانی به این منطقه داده و دل هر رهگذری را به سمت خود می‌کشاند.

روستای کریک که به عنوان روستای هدف گردشگری معرفی و به ثبت رسیده با داشتن بافت قدیمی، باغات متعدد و محصولات محلی خود از جمله گردو در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران زیادی است.

سومین مقصد گردشگری خبرنگاران یاسوجی عزیمت به سمت شهر همیشه بهاری سی‌سخت و چشمه میشی آن بود.

بعد از گذشتن از جاده منتهی به چشمه میشی و استقرار در این مکان دل‌انگیز، بی‌نظیر و خدادادی چند لحظه‌ای با چشمه‌ساران جاری صفای دل دادیم که در ادامه این سفر فرماندار دنا که اولین روز کاری خود را با استقبال از خبرنگاران آغاز کرد چند لحظه‌ای به بین خبرنگاران آمد و ضمن خوش‌آمد گویی از اصحاب رسانه خواست تا شهرستان دنا را ویژه ببینند.

سید حمید موسوی،‌ مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ضمن خوش‌آمد گویی به خبرنگاران اظهار کرد: تور یک روزه گردشگری خبرنگاران با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری برگزار شده است.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از برنامه‌های اجرایی هفته گردشگری برگزاری تور گردشگری ویژه خبرنگاران است، گفت: متاسفانه با اطلاع‌رسانی که از چند روز قبل صورت گرفته اصحاب رسانه آنگونه که باید و شاید استقبال نکردند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد