تاریخ درج خبر : 1393/07/09
کد خبر : ۳۷۸۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برای انجام کارهای دشوار آمده‌ام/ عجله‌ای برای تغییر مدیران شهرستان نیست

اولین نشست خبری فرماندار جدید کهگیلویه با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش سایت استان، کرامت کریمی در این نشست خبری گفت:  دین اسلام دین اعتدال و میانه روی است و اگر دنیای مدرن امروز نسبت به این گفتمان نگاه خوبی داشته باشد می تواند جامعه جهانی را به نوع عقلانیت جهانی هدایت کند.23581_284

وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها اظهارکرد: یکی از مکانیزم هایی که می تواند این نقش تعادل آور را درسطح کوچک وبزرگ کمک کند نگاه رسانه ای است.

وی افزود: رسانه بعنوان ابزاری قوی، موثر و تاثیرگذارنقش مهمی در پیوند حاکمیت و مردم براساس مکانیزم و ساختار هر جامعه دارد.

کریمی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان مبنی بر مهمترین تفاوت شما با فرماندار قبلی در چیست؟ گفت: تفاوت های زیادی وجود دارد از جمله تفاوت فردی، سیاسی یا خانوادگی و یا آداب رسومی است که در جامعه است.  از نگاه سیاسی اصلاح طلب هستم اما امروز نگاه اعتدالی دارم جعفری وابسته به جریان اصول گرا بود و نگاه کاری به این شهرستان داشت و نگرش سیاسی را مداخله نمی کرد.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا انتصاب شما به عنوان فرماندار وحدت اصلاح طلبان را دشوار تر می کند یا راحت تر؟ گفت: برای انجام کارهای دشوار آمدم هم با اصول گرا باشم و هم اصلاح طلب تا جایی که امکان دارد اعتدال را رعایت کنم و در این راه دست تمام سیاسیون چه موافق و چه مخالفم را می فشارم که همدیگر را نقد منصفانه کنیم. اول کار و گفتمان و دیالوگ چالشی را کنار بگذاریم و گفتگو و مذاکره رو در رو را قرار بدهیم و بزرگان ما توصیه به همگرایی داشتند و بنده به فال نیک می گیرم هر اتفاقی که بیافتد همیشه آماده نقد می باشم.

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود، در پاسخ به این پرسش که آیا انتصاب بخشداران و مدیران شهرستان شتاب می گیرد و یا با مدیران دولت قبل کار می کند؟ گفت: با مدیران کل در استان هماهنگی صورت می‌گیرد و نوعی تعامل با نماینده مجلس و در این نکته اعتدال مهم است و بر اساس اعتدال حرکت می کنیم و معتقدم کار نباید با شتاب باشد باید حساب شده عمل شود و انتخاب مدیران با مشورت همه گروه ها انجام شود. مدیر انتخابی باید فردی شایسته باشد. شتابی نیست و آرام آرام با گفتمان خود که همان اعتدال است این امر نیز صورت می گیرد.

فرماندار کهگیلویه تعامل با رسانه ها را مهم ارزیابی کرد و در خصوص نحو تعامل خود با رسانه های بخش خصوصی گفت: سعی بر این است با تمام رسانه ها چه موافق و چه مخالف تعامل داشته باشم.

81332583-5985568

وی در خصوص خلا سایت اطلاع رسانی فرمانداری کهگیلویه گفت: از بین هشت فرمانداری استان فقط سایت فرمانداری گچساران راه اندازی شده و ما هم با مرکز اطلاعات و فناوری استانداری در حال مکاتبه و مذاکره هستیم که سایت اطلاع رسانی فرمانداری را راه اندازی کنیم.

کریمی در خصوص برنامه های خود برای توسعه شهرستان کهگیلویه گفت: دولت روحانی ضمن نگاه به تمام بنیادهای توسعه، توسعه اقتصادی را در اولویت قرار داده است. ما نیز به عنوان نماینده دولت توسعه اقتصادی، فرهنگی، و سیاسی را دنبال می کنیم هر چند توسعه اقتصادی و سیاسی بر توسعه فرهنگی مقدم است. طرح های اقتصادی که بیشترین خدمت ر ا بتواند به مردم را دارند در اولویت هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بیطرف گفت:

    مثلا چه کار سختی درپیش دارید جناب کریمی فقط یک عکس با خاتمی داشتید فرماندار شدید اگه بتونی یک عکس با روحانی بیاندازید حتما استاندار میشی

  • چرا گفت:

    داداز ناسیونالیست قومی درکهگیلویه : فرماندار از طیف اصلاح طلب -از سادات امام زاده علی (ع) -استاندار از همین سادات- مدیزکل ثبت احوال از همین سادات رییس ثبت احوال دهدشت از همین معاون ابتدایی اموزش وپرورش دهدشت از همین -معاون مالی اموزش پرورش دهدشت از همین- مدیرکل دارای استان از همین-رییس ارشاد از همین و…. داد از قوم گرایی بیداد از قوم گرایی

  • بیسواد گفت:

    مگه کسی راکه درطول عمرش ی روزمدیرجایی نبود بیارندفرماندارشهری مثل دهدشت کنند کارسختی بودکه حالانتوانی کارهای سخت راانجام دهی؟فرستادن بزرگواری به مجلس که مثل آب خوردنه نترس

پربازديد