تاریخ درج خبر : 1393/07/09
کد خبر : ۳۷۸۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

هیئت ممیزه دانشگاه یاسوج مستقل شد

رئیس دانشگاه یاسوج از تشکیل هیئت ممیزه مستقل در دانشگاه یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان، شاپور رمضانی در حاشیه جشن دانشجویان جدید الورود این دانشگاه، در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به رشد علمی دانشگاه یاسوج در سالهای گذشته این امکان فراهم شد که با رایزنی با وزارت علوم موافقت تشکیل این هیئت را در دانشگاه یاسوج بدست آوریم.IMG_1720
رمضانی با اشاره به کارکرد و شرح وظایف این هیئت افزود: ارتقا اعضای هیئت علمی به مراتب بالاتر مثل دانشیاری و استادی و همچنین تبدیل وضعیت یک عضو هیئت علمی از قراردادی به رسمی آزمایشی و قطعی در این هیئت انجام می شود.
وی ادامه داد: از ابتدای تشکیل دانشگاه یاسوج تا کنون این کار توسط هیئت ممیزه دانشگاههای خارج از استان نظیر دانشگاه شیراز، هیئت ممیزه مرکزی وزارت علوم و دانشگاه شهید چمران اهواز انجام می شد.
رئیس دانشگاه یاسوج بیان داشت: از اردیبهشت ماه سالجاری موافقت تشکیل این هیئت از وزارت علوم اخذ و در گام بعدی 5 نفر از اساتید برجسته دانشگاه یاسوج و 4 نفر از اساتید برجسته دانشگاه شیراز با حکم وزیر به عضویت این هیئت منصوب شدند.
رمضانی خاطرنشان کرد: اعضا به مدت دو سال انتخاب می شوند که شامل اعضای حقیقی و حقوقی بوده و رئیس دانشگاه، و معاون آموزش تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی عضو حقوقی و اعضای حقیقی نیز به پیشنهاد رئیس دانشگاه و تایید وزیر علوم به عضویت این هیئت انتخاب می شوند.
وی با بیان این که رئیس دانشگاه به عنوان رئیس هیئت ممیزه نیز انجام وظیفه می کند بیان داشت: معاون آموزش تحصیلات تکمیلی نیز دبیری این هیئت را عهده دار است.
رمضانی دستور کار اولین جلسه هیئت ممیزه که روز چهارشنبه 9 مهرماه ساعت 14 تشکیل می شود را معرفی اعضا و تشکیل کمیسیون های تخصصی زیر مجموعه این هیئت عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد