تاریخ درج خبر : 1393/07/09
کد خبر : ۳۷۸۹۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

یک انتصاب جدید در آموزش و پرورش دهدشت

بنا به پیشنهاد مدیرآموزش وپرورش دهدشت و طی حکمی از طرف مدیر کل آموزش وپرورش استان آقای منصور درخشانی به عنوان کارشناس مسئول ارزیابی وعملکرد مدیریت آموزش وپرورش دهدشت منصوب شد.

IMG_2303
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در جلسه معارفه ای که به همین منظور در نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش دهدشت برگزار شد، سید لطف الله فروزان ضمن آرزوی موفقیت برای وی در سمت جدید، از خدمات و شایستگی های آقای رحیم شجاعی کارشناس مسئول قبلی این واحد تقدیر و تشکر بعمل آورد.

بنا به این گزارش، متن حکم به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای : منصور درخشانی
باسلام واحترام
دراجرای بخشنامه شماره 710/12 مورخ 1390/02/31 معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ونظر به تعهد ، شایستگی وتجربیات ارزنده جنابعالی در آموزش وپرورش ، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت دبیری محل خدمت شما با عنوان کارشناس ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات پست سازمانی شماره 150-3-308 در مدیریت آموزش وپرورش دهدشت تعیین و منصوب می شوید . شایسته است با توجه به اهمیت تعلیم وتربیت آینده سازان میهن اسلامی با برنامه ریزی اصولی ونظارت مستمر بر امور مربوط به حوزه مسئولیت ، تمام سعی وتلاش خود را صرف اهداف تعیین شده بنمایید.. مقتضی است خود را معرفی و برابر قوانین ومقررات و موازین اسلامی زیر نظر مسئولین مربوطه انجام وظیفه نمایید. توفیق جنابعالی را از ایزد منان مسئلت دارم.

IMG_2288

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حر گفت:

    فعلا زمان ارتقاء نیروهای راهنمایی به متوسطه و آموزش و پرورش است!!!!!!!!!!!!!!!جل الخالق!!!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد