تاریخ درج خبر : 1393/07/11
کد خبر : ۳۷۹۱۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

شعار اعتدال، روش انتقام

سایت استان: یدالله مرادی

(در واکنش به یک تیتر)

هول و هراس جریان سیاسی حاکم بر گچساران در روند و تداوم سیاست کامباین وار در درو کردن مدیران چنان ذوق زدگی به وجود آورده که در اجرا روش دیکتاتوری، انحصار طلبی و انتقام را با شعارهای فریبنده در هم ادغام نموده‌اند یک نمونه که سرانجام از دستشان در رفت و نیت درونی خود را این چنین ابراز داشتند:
تیتر نشریه مروارید جنوب: «نگاه به داخل» و «فتح سنگر به سنگر»؛ تاجگردون دست به کار شد
تعجب نکنید، این شعار مربوط به فتح رزمندگان غزه علیه صهیونیست‌ها و یا شیعیان عراق علیه داعشی‌ها نیست بلکه عنوان تیم رسانه قدرت حاکم بر شهر است که انحصار طلبانه و نظامی گرایانه ادبیات تعاملی و مدارا و لبخند را به فتح و سنگر و جنگ و جبهه تغییر داده‌اند و آن هم برای تغییر دو مدیری که هر چه خواستند از آن‌ها کار کشیدند، باج گرفتند و جاده صاف نمودند.
تیم رسانه‌ای که نه خبر از برنامه‌های توسعه شهری و تحول سازنده دارند و نه نگران سوء مدیریت‌ها و مشکلات متعدد شهرستان هستند، لذا هم در سایت‌ها و دنیای دیجیتال و هم در نشریات با تبلیغات زود هنگام و بزرگ نمایی چهره‌های لابی گر انتخاباتی و تسلط بر دستگاههای اداری و نهادهای خدماتی ادب و وفا و احترام در حق دوستان خود را هم فراموش کرده‌اند و از اینکه مدیران نفت و دانشگاه آزاد را جابه جا کرده‌اند خبر از فتح سنگر به سنگر می‌دهند.
در ادامه شمشیر داموکلس را بر سر سایر مدیران گرفته‌اند با این عبارت:
«تاجگردون دست به کار شد»
مروارید نویسان قلم به دست، آن چنان ذوق زده شدند که معین نمودند که برنامه ۲ سال آخر نمایندگی را برملا کردند و معلوم شد که قصد دارند تا بر سر مدیران و دستگاه‌ها چه بیاورند؟! تا شاید عطش سیری ناپذیر حاکمان قدرت طلب را التیام بخشند.
راستی این عبارات:
اعتدال گرایی است یا افراطی‌گری؟!
انحصار طلبی است یا اصلاح طلبی؟
توسعه گرایی است یا سلطه گرایی؟
ای اهل علم و ادب،‌ ای فرهیختگان فکری و اندیشه‌ای،‌ ای عزیزان فرهنگی مدار اهل دیانت، به خود آید و… مواظب باشید تا از هول حلیم…
این عبارت کنفوسیوس را با تأمل و تدبر و تعقل بنگرید که گفته:
«انسان‌ها باید هر نامی و عنوانی که دارند عملشان و کردارشان بر آن منطبق باشد»

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد