تاریخ درج خبر : 1393/07/11
کد خبر : ۳۷۹۱۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار کهگیلویه: عملکرد مدیران شهرستان در یکسال گذشته بررسی می‌شود

سید کرامت اله کریمی زاده ، سرپرست فرمانداری کهگیلویه، روز پنج شنبه، در جلسه شورای اداری بخش دیشموک، که در آموزش و پرورش این بخش ،با حضور مسئولین اداری شهرستان کهگیلویه و بخش دیشموک، برگزار شد، شرکت کرد.

چرا گفتمان مدیران به اعتدال آراسته نگردد؟

کریمی ضمن توصیف پارامترهای دولت اعتدال و نگاه اعتدالی در جامعه ،در توصیه ای به مدیران می گوید: چرا گفتمان مدیران به اعتدال آراسته نگردد؟ و ادامه می دهد: حال که دولتی به نام تدبیر و امید در ساختار سیاسی کشورمان قدم گذاشت، مدیران باید این استراتژی را در برنامه کاری شان قرار دهند که آغازگر کارشان دفاع از دولتی باشد که اعتدال و تدبیر و امید را در سرلوحه کارش قرار داده است.

رئیس شورای اداری کهگیلویه گفت: گفتمان اعتدال ،گفتمان مسلط جامعه ما و دنیای امروز بوده است که در متن تاریخ ایران و تشیع هم قرار داشته است.

احتیاج به یک برنامه منظم ، زماندار و با سعه صدر

کریمی ضمن اشاره به این نکته که از منظر اعتدال دیالوگ همه مسئولین سنجیده خواهد شد گفت: ما در این جلسه نقدها و پاسخ ها را به صورت کامل شنیدیم. احتیاج به یک برنامه منظم ، زماندار و با سعه صدر خواهیم داشت ،چرا که گفتمان اعتدال این را می خواهد.

بررسی عملکرد مدیران در پایان هر هفته

سرپرست فرمانداری کهگیلویه گفت: از همه مدیران و سازمان ها خواسته ایم که در یک سال گذشته در دولت تدبیر و امید ،چه عملکردی داشته اند و چه پاسخی به مردم داده اند؟ و از همه این مدیران خواسته ایم که برای حل مشکلات مطروحه در حوزه فعالیتشان، با نگاه زمان بند و مقید به برنامه، راه حل و طریق ارائه دهند. و تاکید کرد: ما در پایان هر هفته ، همه گزارشات را به صورت کامل خوانش خواهیم کرد.

کریمی خطاب به مردم این بخش می گوید: با شما صادق خواهیم بود و به دفاع از حقوق شما خواهیم پرداخت. ولی این مسأله زمانبر خواهد بود، همانگونه که انتخاب فرماندار شما هم یک سال طول کشید .

حضور مسئول ستاد انتخاباتی روحانی در دیشموک در تصمیم گیری ها

سید کرامت اله کریمی زاده در پایان این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های آقای پذیره ، که مسئول ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در بخش دیشموک بود، از بخشدار دیشموک خواست که در تصمیم گیری ها، ایشان هم حضور مشورتی داشته باشند.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد