تاریخ درج خبر : 1393/07/11
کد خبر : ۳۷۹۱۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای طرح «یک روز بدون کیف و کتاب» در مدارس کهگیلویه

مدیر آموزش و پرورش دهدشت از اجرای طرح «یک روز بدون کیف و کتاب» در مدارس کهگیلویه خبر داد.13930527000311_PhotoA

سید لطف‌الله فروزان از اجرای طرح یک روز بدون کیف و کتاب در مدارس شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این طرح به صورت آزمایشی از هفته دوم مهر در چهار آموزشگاه دهدشت اجرایی خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه اجرای این طرح را در راستای کیفیت‌بخشی به تعطیلات خواند و افزود: با توجه به تعطیلی روزهای پنجشنبه لازم است تدبیری اندیشه شود تا دانش‌آموزان دوره ابتدایی بر اساس میل و رغبت و به صورت داوطلبانه به همراه مربیان و معلمان علاقمند خود در محل آموزشگاه حاضر شوند و به فراگیری مهارت‌های مدنظر و یا انجام بازی‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی بپردازند.

فروزان، شناسایی، پرورش و هدایت استعدادهای بالقوه دانش آموزان، توسعه و تعمیق فعالیت‌های هدفمند گروهی در مدارس ابتدایی و تقویت فعالیٱ‌های جذاب و با نشاط به محوریت دانش‌آموزان را از جمله اهداف کیفی طرح یک روز بدون کیف و کتاب برشمرد و گفت: زمینه لازم جهت مصونیت فرهنگی، اخلاقی و تحصیلی دانش آموزان، توجه به علایق تفاوت‌های فردی و نیازهای واقعی دانش‌آموزان،آشنایی دانش‌آموزان با سبک زندگی اسلامی، ایرانی و ارتقاء و افزایش سطح فعالیت‌های مهارتی و آموزش با اجرای این طرح فراهم خواهد شد.

این مسئول مدارس ابتدایی پسرانه فرهنگیان و شاهد یک و دخترانه فرهنگیان و ام‌البنین را مدارس تحت پوشش این طرح نام برد و از کلیه فرهنگیان و اولیاء دانش‌آموزان خواست در اجرای این طرح نهایت همکاری و مساعدت لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسن از اولیا گفت:

    وضعیت پست بندی را سر وسامان بده بقیه پیش کش در مدارس شاهد دخترانه هر کلاس سی نفر نشسته کادر مدرسه از کادر آموزشی بیشتر است معاونین بیکار فقط برای وقت گذرانی می ایند مدرسه

پربازديد