تاریخ درج خبر : 1393/07/12
کد خبر : ۳۷۹۱۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

درخشیان: بیشترین خدمات مسکن به روستائیان بخش دیشموک ارائه شده است

رئیس بنیاد مسکن کهگیلویه گفت: در یک سال گذشته بیشترین خدمات مسکن روستایی و مهر به روستائیان بخش دیشموک ارائه شده است.درخشیان

سعید درخشیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهسازی محیط روستایی از طریق اجرای طرح هادی زمینه توسعه پایدار روستاها را فراهم می‌سازد.

رئیس بنیاد مسکن کهگیلویه با بیان اینکه طرح هادی در روستاهای بالای 20 خانوار اجرا می‌شود، افزود: روستاهای دارای اولویت اجرای طرح پس از شناسایی بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده عملیاتی می‌شوند.

درخشیان، جمعیت روستایی، ظرفیت‌های کشاورزی و وجود بقاع متبرکه را از جمله شرایط اجرای طرح هادی برشمرد و با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 200 روستا در سطح شهرستان از طرح هادی برخوردار شده، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده 80 درصد اعتبارات عمرانی سال‌جاری به روستاهای دارای طرح هادی نیمه‌تمام اختصاص داده شده است.

این مسئول اجرای طرح هادی در روستاهای بخش دیشموک را متذکر شد و گفت: از 75 روستای این بخش 30 روستای بالای 20 خانوار در سال 91 تهیه طرح شدند.

درخشیان اعطای 200 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به روستائیان را از دیگر خدمات بنیاد مسکن در بخش دیشموک برشمرد و گفت: در ارائه تسهیلات مسکن روستایی و مسکن مهر بیشترین خدمات به این بخش ارائه شده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد