تاریخ درج خبر : 1393/07/12
کد خبر : ۳۷۹۱۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از خدمات 30 ساله معاون آموزش و پرورش دهدشت

مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه از خدمات 30 ساله مصطفی بهدارپور در پست معاونت پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش دهدشت تجلیل کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در مراسمی با حضور فرهنگیان و پرسنل آموزش و پرورش دهدشت از خدمات 30 ساله معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل شد.0543

در این آیین که با حضور کارکنان اداری و جمعی از فرهنگیان و مدیران مدارس در نمازخانه اداره آموزش و پرورش دهدشت برگزار شده بود از خدمات این فرهنگی پیشکسوت تجلیل شد.

سید لطف‌الله فروزان مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه در این مراسم معلم را چراغ روشنگر راه زندگانی بشر خواند و اظهار داشت: ارزش والای شغل معلمی بر کسی پوشیده نیست.

وی تکریم فرهنیگان بازنشسته به پاس زحمات بی‌دریغ این قشر جامعه را ضروری خواند و افزود: تربیت دینی و علمی دانش‌آموزان افتخار بزرگی بوده که بر عهده معلمان قرار داده شده است.

فروزان با تأکید بر لزوم قدردانی همگان از مقام والای معلمان تصریح کرد: نقش سازنده تعلیم و تربیت در زندگی بر کسی پوشیده نیست.

این مسئول با تقدیر از خدمات 30 ساله معاون پرورشی و تربیت‌بدنی مجموعه آموزش و پرورش دهدشت با بیان اینکه بهدارپور 30 سال از طلایی‌ترین دوران گهربار عمر خود را در این زمینه صرف کرده است، افزود: این فرهنگی، سرافرازانه در عرصه شغل شریف معلمی به عنوان یک معلم و فرهنگی موفق از کیان اصول و ارزش‌های حاکم بر قلمرو علم ، ادب، فرهنگ بومی و منطقه‌ای حراست و حفاظت کرد و دانش‌آموزان و دانش‌آموختگانی شایسته تحویل جامعه داده است.

فروزان، فاصله گرفتن بهدارپور از مجموعه را به معنای کناره‌گیری از تعلیم و تربیت ندانست و خاطرنشان کرد: پر و بال تجارب، آموزه‌ها، تعهد، متانت، جدیت و هوشیاری این فرهنگی بازنشسته همچنان در خاطره‌ علاقه‌مندان، همکاران و متعلمان نکته‌آموز گشوده خواهد ماند.

سید مصطفی بهدارپور نیز در سخنانی معلمی را شغل شریف انبیاء دانست و گفت: افتخار معلمی و تدریس و حضور در کلاس‌های درس به عنوان صدقات جاریه و برکات واصله‌ای خواهد بود که به عنوان مظاهری از خیرالزاد در پرونده صالحات و باقیات معلمان عندالله محفوظ خواهد ماند.

این فرهنگی بازنشسته تصریح کرد: برای من مایه افتخار است که توانستم مدت 30 سال از عمر خویش را در راه هدایت، تعلیم و تربیت سپری نمایم و انسان‌هایی شایسته و کارآمد تحویل جامعه دهم.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات 30 ساله سید مصطفی بهدارپور معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش دهدشت تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فریدون هاشمی گفت:

  یاد آقای بهدارپور بخیر با آن اخلاق و رفتار خوب و دلنشینی که داشت. در دوران دانش اموزی بواسطه فعالیت های فرهنگی که داشتم مدام با اقای بهدارپور و برنامه ها و فعالیت هایشان اشنایی داشتم.
  رفتار و عمل پسندیده و خوبی ست که مدیر محترم اموزش و پرورش کهگیلویه انجام دادند.
  بهدارپور تجربه کم نظیر و خاطره و ناگفته های بسیتری خواهد داشت از فعالیتهای فرهنگی دانش اموزی زمان جنگ و نسل بچه هایی که طلایی ترین دوران را تجربه کردند و هم اکنون حجم و تعداد زیادی از بزرگان این ولایت را تشکیل می دهند.
  خسته نباشی برادر.
  ما قدردان محبت هایت هستیم.
  بیاد خوبی ها و بزرگواری هایت.

 • ناشناس گفت:

  به نقل از فارس

پربازديد