تاریخ درج خبر : 1393/07/13
کد خبر : ۳۷۹۲۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اولتیماتوم فرماندار به ادارات لنده

فرماندار شهرستان لنده هشدار داد ادارات شهرستان لنده ظرف مدت یک هفته باید پروژه های عمرانی راکد خود را تعیین و تکلیف کنند.

محمد مرادی در جلسه شورای اداری شهرستان لنده ازتعطیلی پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی در این شهرستان با وجود اختصاص 45درصدی اعتبارات گلایه کرد.
وی افزود: ادارات شهرستان لنده ظرف مدت یک هفته باید پروژه های عمرانی راکد خود را تعیین و تکلیف کنند.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: ما در قبال حق مردم و پروژه های نیمه تمام در شهرستان مسئول هستیم و باید هر چه سریعتر تعیین و تکلیف شوند.
وی تاکید کرد: با وجود تحقق 30درصدی بودجه ماده 180در 6ماهه اول سال درسطح شهرستان لنده، به واسطه کم کم کاری و بی مسئولیتی برخی مدیران متاسفانه تاکنون هیچ کاری صورت نگرفت.
مرادی ضمن اظهار گلایه از وضعیت موجود پروژه ها در سطح شهرستان لنده اظهار کرد: روند پیشرفت پروژه های عمرانی در شهرستان آن چنان کند است که مدیران باید نسبت به سرعت دادن به آنان تلاشی جهادی داشته باشند.
وی تاکید کرد: در صورت عدم تعیین و تکلیف پروژه های ادارات اعتبار آن پروژه از اداره مربوطه گرفته و بنا به صلاحدید کمیته برنامه ریزی شهرستان به سایر ادارات داده خواهد شد.
رئیس شورای اداری شهرستان لنده در پایان اظهار کرد: همه مدیران موظف هستند مطالبات و اعتبارات دستگاه خود را از مدیران کل خود مطالبه کنند چرا که این حق مردم است و باید از آن دفاع کنند.

منبع: خبرلنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد