تاریخ درج خبر : 1393/07/13
کد خبر : ۳۷۹۲۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کمالوندی برنامه‌های جشنواره کودک در استان را تشریح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های بیست و هشتمین جشنواره کودک در استان را تشریح کرد.

امین کمالوندی در جمع خبرنگاران به برگزاری جشنواره کودک در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: بیست و هشتمین جشنواره کودک همزمان با سراسر کشور در یاسوج برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد آغاز جشنواره کودک را 14 لغایت 18 مهر ماه عنوان کرد و گفت: این جشنواره همزمان با سراسر کشور با اجرای برنامه‌های متنوع در یاسوج برگزار می‌شود.

کمالوندی برنامه‌های اجرایی جشنواره در 14 مهر ماه را نمایش «شهر موش‌ها» از ساعت هشت لغایت 10 صبح، نمایش «وروجک‌ها» از ساعت 10 لغایت 12 و نمایش «گنجشکک اشی‌مشی» نیز از ساعت 16 تا 18عصر در سینما هنر مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی عنوان کرد.

این مسئول با تاکید بر اینکه نمایش‌ها از هشت صبح شروع و تا 12 ظهر ادامه دارد، گفت: برنامه‌های دومین روز جشنواره نمایش «دیو و دلبر» از ساعت هشت تا 10 صبح، نمایش «چترسبز» از ساعت 10 الی 12 و نمایش «باغ بهشت» از ساعت 16 لغایت 18 است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد نمایش‌های به اجرا گذاشته در سومین روز از جشنواره کودک را نمایش «الو الو من جوجوام» در ساعت 10 صبح، نمایش «باغ بهشت» ساعت 15 و نمایش «تتل و راز صندوقچه» نیز در ساعت 17 روز 16 مهر در سینما هنر مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) عنوان کرد.

کمالوندی نمایش «ننه نقلی» در ساعت 10 صبح، نمایش «تتل و راز صندوقچه» ساعت 15 و نمایش «وروجک‌ها» در ساعت 17 را برنامه‌های آخرین روز جشنواره بیست و هشتمین جشنواره کودک استان عنوان کرد.

این مسئول از هم استانی‌های کهگیلویه و بویراحمدی خواست تا با تهیه بلیط فرزندان خود را به دیدن نمایش‌های کودکانه بیاورند و فرهنگ استفاده از سینما را در استان نهادینه کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیرحسین عزیزی گفت:

    آقای کمالوندی لطف کنن یامدرسه هاراتعطیل کنن یابچه راازطریق مدرسه به سینما ببرن چون بچه هاسرکلاسن یه کم هم بجای ارائه برنامه به مقامات بالا به فکربچه های باشیدکه بایدازجشنواره استفاده کنن

پربازديد