تاریخ درج خبر : 1393/07/13
کد خبر : ۳۷۹۲۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ یک نوجوان در تصادف دلخراش روستای گنجه ای/تصاویر

برخورد شدید یک دستگاه موتوسیکلت و یک دستگاه پراید در کیلومتر 8 جاده یاسوج به سی سخت حادثه ای دلخراش آفرید که منجر به مرگ یک نوجوان شد.

این تصادف در ساعت 19 امروز شنبه در حوالی روستای گنجه ای بزرگ که در 8 کیلومتری شهر یاسوج قرار دارد روی داد و بر اثر آن یک نوجوان که سرنشین موتورسیکلت بوده پیش از رسیدن نیروهای اورژانش فوت شد.

هم چنین سرنشین دیگر موتور سیکلت و راننده خودروی پراید به شدت مصدوم شده و پس از رسیدن اورژانس 115 به یاسوج اعزام شدند. برخورد این دو وسیله نقلیه با یکدیگر به حدی بوده که جر بخش کوچکی از باک موتور تمامی قسمت های آن متلاشی شده بودند و خسارت بسیار شدیدی هم به پراید وارد شده بود.

حاضران در حادثه، ضعف بدنه پراید که دربرخورد با یک موتور سیکلت دچار این همه خسارت شده بود را بسیار عجیب می خواندند. این در حالی است که نوجوان فوت شده و دیگر سرنشین مصدوم آن از اهالی روستای گنجه ای بوده و بعد از تصادف ازدحام بسیاری زیادی در محل حادثه روی داد.

بسیاری از حاضران در صحنه با انتقاد از مرکز فوریت های پزشکی، حضور اورژانس در محل تصادف را بسیار با تأخیر خواندند و می گفتند درصورتی که اورژانس زودتر می رسید ممکن بود نوجوان فوت شد نجات یابد.

منبع:صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد