تاریخ درج خبر : 1393/07/14
کد خبر : ۳۷۹۳۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار کهگیلویه: امنیت زیربنای توسعه است

فرماندار کهگیلویه با اشاره به نقش مهم و خطیر نیروی انتظامی در برقراری امنیت گفت: امنیت زیربنایی ترین مقوله در فرایند توسعه در دنیای امروز است.81338473-5995220

کرامت کریمی روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی امنیت را ورود عقلانیت و علم در مسیر توسعه خواند وافزود: امنیت پیوند دهنده دینداری و سیاست است.

وی با بیان اینکه نیروهای ارزشی انتظامی در هر زمان ومکان دفاع از ارزشهای والای اسلامی را وظیفه خود می دانند اظهارکرد: تعامل و همکاری همه جانبه نیروهای مختلف منجر به برقراری امنیت پایدار در جامعه می شود.

کریمی با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در متن جامعه تصریح کرد: حفظ نظم، آراستگی ظاهری، بهداشت روانی وجسمانی پذیرش و جذب افراد نخبه مهم ترین چهارچوب های نیروی انتظامی موفق است.

وی ابراز داشت: تاریخ به خوبی ثابت کرد که انقلاب 57 ، انقلابی سترگ، بارور وحرکتی مهم در تاریخ به وجود آورد که در قرن بیستم بعنوان انقلاب کلاسیک و مدرن لقب گرفت.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه نیروی انتظامی قوی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بود عنوان کرد: نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه ستودنی است.

کریمی با اشاره به اینکه هر جامعه برای پیشرفت به امنیت بیشتری نیاز دارد گفت: تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه قابل تقدیر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد