تاریخ درج خبر : 1393/07/15
کد خبر : ۳۷۹۳۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

120میلیارد تومان تسهیلات مازاد سهمیه به استان اختصاص یافت

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: 120 میلیارد تومان تسهیلات ریالی مازاد سهمیه برای سه بخش کشاورزی، صنایع وگردشگری این استان از سوی صندوق توسعه ملی کشور اختصاص داده شد.

دکترسید موسی خادمی در نشست مدیران دستگاه های اجرایی وبانک های استان، افزود: با توجه به مسئله توازن منطقه ای در دولت یازدهم، این استان جهت سرمایه گذاری طرح های بزرگ در بخش های کشاورزی، صنعت وگردشگری و ورود به چرخه تولید برای دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی محدودیتی ندارد.

وی از مشوق های صندوق توسعه ملی کشور برای توسعه سرمایه گذاری در این استان به افزایش زمان بازپرداخت تسهیلات، بهره بانکی کمتر و کاهش سهم آورده سرمایه گذار اشاره و اظهارکرد: با توجه به ظرفیت ها و موقعیت خوب این استان و شرایط ویژه برای پرداخت تسهیلات زمینه برای سرمایه گذاری طرح های بزرگ فراهم شده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: این صندوق به لحاظ ارزی می تواند حتی بیشتر از سه میلیارد دلار تسهیلات ارزی در اختیار سرمایه گذاران در این استان قرار دهد.

خادمی، یکی از معضلات اصلی این استان در سرمایه گذاری را از گذشته تاکنون کمبود منابع مالی برشمرد و اظهار داشت: صندوق توسعه ملی تأمین کننده اصلی منابع سرمایه گذاری در کهگیلویه وبویراحمد است.

وی تاکید کرد: مسئولان صندوق توسعه ملی و در راس آن دولت یازدهم توجه خاصی به استان های کمتر برخوردار دارند و در این رابطه امتیازات ویژه ای برای این استان در نظر گرفته شده است ومسئولان دستگاه های اجرایی، مدیران بانک ها و سرمایه گذاران از فرصت پیش آمده بهره لازم را ببرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد