تاریخ درج خبر : 1393/07/16
کد خبر : ۳۷۹۴۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تعلل مدیران کهگیلویه در مناسب‌سازی محیط شهری

معاون فرماندار کهگیلویه تعلل مدیران شهرستان در مناسب‌سازی محیط شهری و معابر را توجیه نشدنی خواند و گفت: مطالبه جانبازان و معلولان باید در اسرع وقت رفع شود.13930715000648_PhotoA

در راستای ایجاد فضای شهری بدون مانع جهت حضور معلولان و جانبازان در سطح شهر نشست مناسب سازی محیط شهری امشب با حضور رؤسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و بهزیستی کهگیلویه، شهردار سوق، نماینده راه و شهرسازی و نظام مهندسی شهرستان و به ریاست معاون فرماندار در سالن فرمانداری دهدشت برگزار شد.

مرتضی جلال‌منش در این نشست اظهار داشت: امروز قرار است برای جبران خدمات کسانی که برای عزت و استقلال این مملکت از خودگذشتگی کردند تصمیم‌گیری کنیم.

معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه خواسته و مطالبه جانبازان در مناسب‌سازی محیط شهری به سال‌ها قبل برمی‌گردد، افزود: تعلل در خدمات‌دهی به این قشر هیچ عذر و بهانه‌ای نمی‌پذیرد.

جلال‌منش، قانون را ادله محکم بر خدمت‌رسانی هر چه بهتر به جامعه ایثارگران خواند و با بیان اینکه کسی راه فرار از قانون ندارد، تصریح کرد: قانون راه مناسب‌سازی معابر و محیط شهری برای جانبازان و معلولان را ترسیم کرده است.

این مسئول، عرف و اخلاق را نیز ملزم به اجرای این مصوبه خواند و افزود: در حالی که مناسب‌سازی فضاهای عمومی مورد تأکید قانون واقع شده است اما تا رسیدن به این هدف در سطح شهرستان کهگیلویه فاصله‌ بسیاری وجود دارد.

وی، انجام این وظیفه را منتی بر دوش این قشر ندانست و با بیان اینکه توانایی و توانمندی انجام این کار را در مدیران شهرستان می‌بینم، افزود: هیچ توجیهی از مدیران در کوتاهی این موضوع قابل پذیرش نیست.

معاون فرماندار کهگیلویه با تأکید بر اینکه هیچ جانبازی برای ملاقات مدیران نباید با سد معبر عدم مناسب‌سازی روبرو شود، خاطرنشان کرد: هر کدام از ادارات شهرستان قابلیت نصب آسانسور دارند و لازم است نسبت در اسرع وقت نسبت به نصب اقدام شود.

این مسئول در پایان پیشنهاد تشکیل یک تیم کارشناسی از مجموعه‌های مرتبط را داد و گفت: مصوبات این نشست را تا مرحله عملیاتی شدن پیگیری خواهم کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد