تاریخ درج خبر : 1393/07/19
کد خبر : ۳۷۹۵۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

چند طرح عمرانی بخش سپیدار کلنگ‌زنی و افتتاح شد/ تصاویر

با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا چندین طرح عمرانی در بخش سپیدار شهرستان بویراحمد کلنگ‌زنی و افتتاح شد.

با حضور غلام‌محمد زارعی چندین طرح عمرانی در بخش سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد کلنگ‌زنی و یا افتتاح شد.

12

کلنگ‌زنی تأمین آب آشامیدنی سپیدار، افتتاح راه 5 روستای سپیدار، بهسازی و زیرسازی جاده روستایی تنگ تاگ که پس از آن آماده آسفالت خواهد شد، از طرح‌هایی بود که امروز توسط غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.

بررسی وضعیت دو بانده کردن محور دوراهی سپیدار به بخش مرکزی سپیدار به طول شش کیلومتر از دیگر طرح‌هایی بود که توسط زارعی و تیم همراه مورد بررسی قرار گرفت.

در حاشیه این بازدیدها نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اهمیت بخش سپیدار در توسعه شهرستان بویراحمد با تولیدات بیشتر در بخش کشاورزی و همچنین توسعه صنعت گردشگری اظهار کرد: نخستین موضوعی که برای دسترسی آسان‌تر و بهتر سرمایه‌گذار در این بخش لازم به نظر می‌رسد دو بانده کردن محور سپیدار است که تاکنون چهار کیلومتر از آن زیرسازی شده است.

زارعی افزود: یکی از خواسته‌های مردم از مسئولان و نماینده، تسریع در به سرانجام رساندن این محور است که مسئولان نیز قول همکاری مساعد داده‌اند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس یکی از دغدغه‌های خود را برخورداری همه روستاهای این دو شهرستان از نعمت راه ارتباطی مناسب دانست و گفت: تاکنون حدود 300 میلیارد تومان اعتبار در حوزه راه روستایی این دو شهرستان از ابتدا تاکنون هزینه شده است.

زارعی در ادامه در خصوص رسیدگی به وضعیت آب شرب برخی از روستاهای این بخش و همچنین آب کشاورزی مورد نیاز از مسئولان این دو حوزه خواست تا به سرعت مشکلات مردم روستاهای سپیدار را برطرف کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد