تاریخ درج خبر : 1393/07/20
کد خبر : ۳۷۹۶۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال گچسارانی ها مسئولان جشنواره تئاتر را غافلگیر کرد

استقبال مردم گچساران از نمایش های اجرا شده در جشنواره تئاتر فجر منطقه یک کشور مسئولان برگزاری این جشنواره را غافلگیر کرد.

تئاتر111

به گزارش سایت استان، امیر نوروزی مدیراجرایی این جشنواره به خبرنگار سایت استان گفت: استقبال خوب مردم گچساران این نوید را می دهد که بتوان در آینده نظیر این گونه جشنواره ها را با کیفیت خوب در شهرستانها برگزار کنیم.

نوروزی حضور مردم برای تماشای آثار را باعث ایجاد انگیزه مضاعف در بین مسئولان برگزاری عنوان کرد و ادامه داد: مطمئناً این حضور و استقبال می تواند بیش از پیش باعث رونق تئاتر و خلق آثار جدید توسط هنرمندان شود.

نوروزی به اجرای 5 نمایش در دومین روز این جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: از ساعت 10 صبح نمایش «جفت هیچ » از اراک در سالن آرش (فرمانداری سابق) به روی صحنه می رود و همزمان نمایش « اعترافاتی در مورد زنان» از گیلان در سالن آزادی (شرکت نفت) به روی صحنه می رود.

مدیر اجرایی جشنواره تئاتر فجر منطقه یک کشور افزود: نمایش «جن گیری به سبک روسی» از استان آذربایجان غربی، «شقایق های آبی» از کردستان و «سیه چول» از استان بوشهر به ترتیب ساعت 6 و 8 شب در سالن های آزادی، مندنی زاده(ارشاد) و آرش(فرمانداری سابق) به روی صحنه می روند.

نورزوی در پایان گفت: مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره روز دوشنبه ساعت 10 صبح در سالن آزادی شرکت نفت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.

بیست و ششمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور با حضور 13 گروه نمایشی از 7 استان کشور از روز گذشته در شهرستان گچساران در حال برگزاری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد