تاریخ درج خبر : 1393/07/21
کد خبر : ۳۷۹۷۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال فرماندار کهگیلویه از کشتی‌گیر طلایی دهدشت

مراسم استقبال از مهدی یونس فرمرد طلایی مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان کشور با حضور فرماندار کهگیلویه ،تعدادی از اعضای شورای شهر دهدشت وجمعی از مسئولین و ورزشکاران در دهدشت برگزار شد.

IMG_2852

فرماندار کهگیلویه در این آئین با بیان اینکه یکی از فرزندان زرخیز این بوم توانست قهرمان کشور شود وفرصت ممتازی را برای ورزش این دیار فراهم سازد،اظهار کرد: همه مجموعه شهرستان بر کسب افتخار و سربلندی شهرستان کهگیلویه از ورزشکاران دلسوز و پرتلاش حمایت می کنند.

کریمی با تبریک این قهرمانی به مردم وجامعه ورزشی کهگیلویه ،تصریح کرد: فرمانداری کهگیلویه این آمادگی را دارد وتعقیب هم خواهد کرد آنچه در توان دارد برای حمایت بیدریغ از از این فرزندان اصیل بویژه در بعد ورزش پهلوانی کشتی قدم بردارد.

فرماندار کهگیلویه در ادامه گفت : امیدواریم روزی بتوانییم قهرمانانی متکثر ومتنوعی را در این حریم به جامعه ایران ودنیا صادر کنیم.

خاطرنشان می شود ،مهدی یونس فر در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور که روزهای 17 و18 مهرماه جاری در همدان برگزار شد در وزن 60 کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید.

نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی ،نایب قهرمان بزرگسالان کشور ،قهرمان جوانان کشور،نفر سوم مسابقات بین المللی جام شاهد از دیگر عناوینی است که یونس فر در کارنامه ورزشی خود دارد.

گفتنی است ،مهدی یونس فر به اردوی تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان برای حضور در جام جمهوریت ترکیه که روزهای 23 تا 30 مهر در خانه کشتی فدراسیون برگزار می شود ،دعوت شد.

منبع:کبنااسپورت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    تبریک میگم و باعث افتخار است که توی این وضعیت ایشون اینقدر خودشونو بالاکشیدن،آفرین بر تو قهرمان.
    -نکته دیگه اینکه خوشبختانه امسال شهروندان دهدشتی توی اکثر زمینه ها خوش درخشیدند چه بانوان و چه آقایان و این امیدی را در دلم زنده کرد و کم کم خودباوری را در بین همشهریان عزیزم میبینم،به امید توفیق روزافزون…

  • صادق گفت:

    تبریک میگم…
    بی انصافیه محض که یه خسته نباشید جانانه نگیم به مهندس گرگانی مربی زحمت کش آقا مهدی که احساس میکنم سختیای واقعی رو ایشون کنار آفا مهدی کشیدن ولی حالا من حتی یه عکس ساده یا اسمی از ایشون تو این جشن قهرمانی نمیبینم…

پربازديد