تاریخ درج خبر : 1393/07/21
کد خبر : ۳۷۹۷۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مشاور وزیر بهداشت از دکتر چمن تقدیر کرد

در پی اقدامات خیرخواهانه و خدمات قابل تقدیر دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد آقای سید رضا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با تقدیم لوح سپاس از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد:

2090_635374860176605795_s

متن این لوح سپاس به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

خدمت به بندگان خدا، خدمت به خداست. امام خمینی (ره)

برادر گرامی جناب آقای دکتر رضا چمن

قائم‌مقام محترم وزیر بهداشت در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

سلام‌علیکم

استحکام پایه‌های نظام سلامت، مرهون تلاش‌های ارزنده مدیران کارآمد و لایقی است که به پویایی و توانمندی سلامت جامعه می‌اندیشند

مجمع خیرین سلامت کشور، ضمن تکریم و قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات خیرخواهانه و اهتمام جنابعالی برای توسعه امکانات و ظرفیت‌های بهداشتی درمانی، فرهنگی دانشجویی و آموزشی پژوهشی استان کهگیلویه و بویراحمد و ارتقاء موجبات سلامت مردم، علی‌الخصوص استفاده از بستر مناسب مشارکت، همیاری و کمک‌های اعطایی نیک اندیشان در فرآیند حمایت از بیماران نیازمند، احداث، بازسازی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی، فرصت را مغتنم شمرده در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام‌گذاری شده است مراتب سپاسگزاری و تشکر خود را از الطاف و توجهات مبذوله اعلام می‌دارد.

با گرامیداشت نیات و خدمات اثرگذار و خداپسندانه خیرین مکرم در آن استان توفیق روزافزون شمارا از درگاه ایزدمنان مسألت می‌نماید.

سید رضا نیّری
مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خدایار احمدزاده گفت:

  زنده باد دکتر رضا چمن

 • بهار گفت:

  جهنمشون می گفتند هرکی باز نشسته شد فرزندش میاد سر جا ش بیشتر ادارات اینطورند علوم پزشکی و مرکز بهداشت آشغالند

 • هم استانی گفت:

  هر روز شاهد خبری تازه و امیدوار کننده از دانشگاه علوم پزشکی هستیم ای کاش همه مدیران کل مثل مدیر کل علوم پزشکی تلاش می کردند استان گلستان می شد .

 • احمدی پرستار گفت:

  درست است که خیلی به درمان مردم کمک شده و امکانات بیمارستانها هم بهتر شده ولی انتظارات برخی از مردم خیلی بالاست و همین موضوع باعث برخی تنش ها می شه لازم است که هم صدا و سیما و هم ائمه جمعه و رسانه ها کمک کنند تا رفتارها هم به همین نسبت پیشرفت بهداشت و درمان پیشرفت کنه.

 • متخصص گفت:

  دکتر چمن عزیز در جریان هستیم که اعتبارات و منابع خیلی خوبی برای استان گرفته اید و کمک های زیادی به مردم شده و خداییشش پرداخت های پزشکان هم عالی شده ولی تجهیزات نیاز به تقویت بیشتر دارد و نکته مهمتر اینکه بخشی از این اعتبارات را باید صرف فرهنگ سازی کنید تا ارتباطات مردم و کادر درمان اصلاح بشه و احترام متقابل حفظ بشه.

 • حسینی گفت:

  حاج آقا نیری در تمام طول عمرش به دنبال خدمت به محرومترین مردم کشور بوده و تا اونجا که می شد از سیاست فاصله گرفت. این تلاش هایی که در مجمع خیرین سلامت انجام می دهد هم بسیار جالب است خداوند اجرشان دهد.
  واقعا فعالیت های اخیر علوم پزشکی را هم به شایستگی مورد توجه قرار داده اند. توفیقات مدیران متخصص استان موجب خوشحالی ماست هر کجای کشور که باشیم.

پربازديد