تاریخ درج خبر : 1393/07/21
کد خبر : ۳۷۹۷۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بازسازی و بهسازی بخش های مختلف بیمارستان امام سجاد یاسوج

سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج از عملیات بازسازی، بهسازی و تجهیز بخش های مختلف بیمارستان امام سجاد(ع) در راستای ارتقاء کیفیت هتلینگ بیمارستانی خبر داد.

9903_462

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر فرزاد وفایی با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت، فرصتی مغتنم برای نوسازی زیر ساخت های مراکز درمانی و بیمارستان ها است، افزود: ارتقاء هتلینگ یکی از بسته های خدمتی این طرح بوده، که بیمارستان امام سجاد نیز دراین خصوص گام های اساسی در برطرف نمودن مشکلات هتلینگ این بیمارستان برداشته است.

وی درادامه به بهبود فضاهای فیزیکی بخش های گوش، حلق و بینی، سی سی یو و و بازسازی کامل بخش آی سی یو اشاره کرد و یادآور شد: بهسازی، رنگ آمیزی و سنگ کاری سالن های عمومی و راهروها به ارتفاع 180 سانتی متر و آسفالت محوطه بیمارستان نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا است، که بهبود کیفیت خدمات و آسایش و آرامش بیماران و همراهان آنها شده است.

دکتر وفایی با بیان اینکه عملکرد کارکنان بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در اجرای بسته حمایتی هتلینگ، موجب رضایت بازرسان و ناظرین وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شده است، تصریح نمود: با همکاری و همدلی کلیه پرسنل و کادر مدیریتی، این بیمارستان در پیشبرد طرح ارتقای هتلینگ در استان، شاهد وضعیت مطلوبی بوده و رضایتمندی مردم را در پی داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    فکری به حال محوطه بیمارستان بکنید اقای دکتر که بیشتربه اشغال دونی میماند تایک محیط ارام وپاک وسرسبز

پربازديد