تاریخ درج خبر : 1393/07/22
کد خبر : ۳۷۹۷۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور دوباره اصلاح طلبان در دانشگاه پیام نور

سایت استان: مسعود آرام

با تغییر دولت و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و به تبع آن تغییر در مدیریت دانشگاه پیام نور، برخی از اصلاح طلبان کهگیلویه که با این دانشگاه قطع همکاری کرده بودند دوباره به سر کلاسها بازگشتند.81310626-5947837

این دانشگاه که در دوره دولت های نهم و دهم رشد فزاینده و  بی سابقه ای داشت و در دست اصولگرایان بود با طرد اساتید اصلاح طلب و قطع همکاری با آنها، دانشجویان و طالبان علم را از حضور در کلاس درس این بزرگواران محروم کرد.

با آمدن دکتر نجیب زاده به دانشگاه پیام نور استان، پای اصلاح طلبان به دانشگاه های پیام نور استان نیز باز شد و چند روز پیش بعد از 8 سال، برای جشن دانشجویان جدیدالورود، یک استاد رانده شده از دانشگاه دوباره به خانه خود برگشت اما نه به عنوان یک استاد بلکه به عنوان نماینده دولت در کهگیلویه.

کرامت کریمی در قامت فرماندار به دانشگاه پیام نور دهدشت آمد و برای دانشجویان جدید سخن گفت.

کریمی در این مراسم گفت: دانش کلید توسعه است و این دانش در حریم دانشگاه است. در دانشگاه این دانش تئوریزه می شود و در متن جامعه کاربرد دارد.

IMG_1744 (Copy)

وی خطاب به دانشجویان گفت: شما نخبگان با یک نگاه عمیق و دقیق می توانید در راستای توسعه پایدار تلاش کنید. این توسعه با دو رهیافت می توانید خودش را نشان بدهد. رهیافت اول نخبگان فکری که خود فکر کنند و کسانی که برای خود تصمیم جمعی بگیرند اینها ایدئولوگ هستند. فرماندار کهگیلویه افزود : رسالت دانشجو تفکر است، حرکت از دیروز به امروز و از امروز به فردا. گذار از جامعه و با فرایند خویش, رسالت دانشچو پیوند گذشته(سنتی) و پیوند ان با مدرنیته است با دریافت و نگاه تجربی و دانش علمی خویش.

کریمی در پایان گفت: دانشگاه مکان مقدسی است برای حرکت های مقدس.

گفتنی است کرامت کریمی و دارا کریمی نژاد از اساتید دانشگاه پیام نور دهدشت بودند که در دولت گذشته و در زمان مدیریت اصولگرایان(عزیزی) بر این دانشگاه با آنها قطع همکاری شده بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو گفت:

  جناب آقایان دارا کریمی و کرامت کریمی هر دو در دوران اصول گرایان در دانشگاه تدریس می کردند اگر شما خود را اصلاح طلب می دانید پس باید شنیده باشید که دکتر روحانی گفته دانشگاه جایی سیاست بازی نیست ….
  موفق پیروز باشید ……و بدانید سحر بسیار بسیار نزدیک است…

 • ناشناس گفت:

  باسلام
  بایدخدمتتون عرض کنم که استاد دارا کریمی در زمان آقای عزیزی استاد خود بنده بودند در دانشگاه پیام نور و احتمالاً شما بی خبرید

 • علی گفت:

  باعرض سلام وتقدیر وتشکر خدمت استاد عزیز ومرد اخلاق وادب جناب دکتر کریمی نزادوبا عرض تاسف خدمت اقای ارام که از قافله ی علم ودانشگاه معلومه بدور هستن چرا که اگر سراغی ازدانشگاه پیامنور بگیرن اقای دکترسالهاست که به طور مداوم دارن دراین دانشگاه به جوانان این مرز وبوم خدمت صادقانه میکنند بالاخص در دوره اقای عزیزی

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد