تاریخ درج خبر : 1393/07/24
کد خبر : ۳۷۹۸۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اول سفر کنید بعد هزینه پرداخت کنید

دفتر خدمات گردشگری ایرانگردی و جهانگردی استان در راستای رونق صنعت گردشگری در نظر دارد با اعطای تسهیلات به گردشگران و مسافران آنها را در برنامه های سفر خود یاری دهد . این دفتر خدمات گردشگری با اعطای تسهیلات با کار مزد 4 درصد این فرصت را برای هم استانی ها فراهم آورده تا بعد از مسافرت خود اقدام به پرداخت این تسهیلات کنند و با خیال آرام به برنامه های سفر خود برسند.Iran-Tourism-irproje1

 

 

این تسهیلات در قالب سفرهای داخلی و خارجی به مسافران پرداخت می شود.
دفتر خدمات گردشگری استان از کسانی که مایل به ارائه تسهیلات هستند خواست تا با مراجعه به آدرس یاسوج- خیابان پاسداران- پشت اداره کل بهزیستی استان= مجتمع جهانگردی یاسوج – دفتر خدمات گردشگری استان مراجعه و یا با تلفن 33243410 و یا 33243394 تماس بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دفتر خدمات گردشگری ایرانگردی و جهانگردی استان گفت:

  در پاسخ به امان عرض کنم که بانک مجری تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران می باشد نه بانک مهر اقتصاد.
  این تنها بانک در سیستم بانکداری می باشد که تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می نماید.

 • امان گفت:

  ضمن تقدیر وتشکر برنامه خوبی است ،اگر بانک مهر ایران مثل متقاضیان را با مشکل روبرو نکند،در برنامه های خرید اقلام مراجعان را با گرفتن درصدهای اضافی باعث انصراف از خرید می شوند.خود شرکت یک سهم می گیرد ومهر اقتصاد سهمی دیگر که هزینه های سنگینی برای مردم است.

 • دفتر خدمات گردشگری ایرانگردی و جهانگردی استان گفت:

  احتراما قابل توجه بازدید کنندگان از سایت به استحضار می رساند این طرح با همکاری دفتر خدمات گردشگری ایرانگردی و جهانگردی و بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان برگزار می شود. مبلغ وام حداکثر برای هر نفر وام گیرنده چهار ملیون تومان بوده که بسته به مقصد سفر (کل هزینه یک سفر،بلیط هواپیما-قطار یا اتوبوس-اقامت هتل-صبحانه -ناهار-شام-ترانسفر-بیمه مسافر-گشت -را شامل می شود)که بنا به هر مقصد صفر هزینه آن متغیر می باشد.به عنوان مثال یک شخص متقاضی دریافت تسهیلات به مقصد کیش که کل اعضای خانواده آن چهار نفر می باشند این هزینه سفر سرجمع دو ملیون و دویست هزار تومان می شود که به این خاشخص فقط مبلغ مذکور تعلق خواهد گرفت که شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت-اقامت هتل همراه با صبحانه و ناهار و ترانسفر فرودگاه-بیمه مسافر می باشد.حداقل قسط ماهیانه یک ملیون ریال می باشد و مدت بازپرداخت «ن حداکثر 24 ماهه می باشد.
  مقاصد سفر (مشهد مقدس-کیش-قشم-شمال-دبی-انتالیا-استانبول-و …..)می باشد.متقاضیان محترم جهت نام نویسی و بهره مندی از تسهیلات فوق از ساعت 8 صبح تا 4 بعد اظهر به آدرس یاسوج-خیابان پاسداران-پشت اداره کل بهزیستی-مجتمع جهانگردی یاسوج-دفتر خدمات گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه و یا با تلفنهای 33243391و 33243410-074 تماس حاص فرمائید.

 • زلفی گفت:

  آنطوری که من شنیده ام مبلغ وام سفر برای هر نفر بالای 18 سال ده میلیون تومان و بالای 10 سال شش میلیون تومان و بالای 7 سال 3 میلیون تومان و زیر 7 سال هم 2 میلیون تومان وام با چهار درصد سود پرداخت میشود . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد